Найдено 25 результатов

iamdima
19 мар 2018, 15:04
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018
Ответы: 5
Просмотры: 1857

Результати 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO»

Результати 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO» ГРУПА А (1) 1 Усик Артем (Київ) (12-0) I 2 Анисимов Денис (Донецька) (4-12) V 3 Мороз Ігор (Дніпропетровська) (9-5) II 4 Шевченко Сергій (Дніпропетровська) (3-11) IV 5 Алхімов Андрій (Дніпропетровська) (8-...
iamdima
19 мар 2018, 15:01
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018
Ответы: 5
Просмотры: 1857

Результати Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок)

Результати Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) ГРУПА А (1) Усик Артем (Київ) (9-0) I Рогов Віталій (Дніпропетровська) (6-3) II Боцюн Костянтин (Харківська) (3-7) III Штурко Дмитро (Дніпропетровська) (1-9) IV ГРУПА B (2) Бушуй Олексій (Харківська) (9-0) I А...
iamdima
07 мар 2018, 16:57
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018
Ответы: 5
Просмотры: 1857

Регистрация на второй этап КУ в дисциплине 501DO 18.03.2018

Регистрация на второй этап КУ по 501DO 18.03.2018 Мужчины: 1 Усик Артем, м.Київ (Київ) / р. 921,75 2 Бушуй Олексій, м.Харків (Харківська) / р. 797,75 3 Омельченко Владислав, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 558,3 4 Кисельов Дмитро, м.Одеса (Одеська) / р. 527,55 5 Марков Сергій, м.Одеса (Одеська)...
iamdima
07 мар 2018, 16:56
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018
Ответы: 5
Просмотры: 1857

Регистрация на ЧУ по Крикету 17.03.2018

Регистрация на ЧУ по Крикету 17.03.2018 Мужчины: 1 Усик Артем, м.Київ (Київ) / р. 921,75 2 Бушуй Олексій, м.Харків (Харківська) / р. 797,75 3 Омельченко Владислав, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 558,3 4 Кисельов Дмитро, м.Одеса (Одеська) / р. 527,55 5 Марков Сергій, м.Одеса (Одеська) / р. 442,...
iamdima
17 фев 2018, 17:05
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018
Ответы: 5
Просмотры: 1857

ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018

ПОЛОЖЕННЯ Про проведення Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) та 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO» у м.Кривий Ріг 17-18 березня 2018 року 1. Мета проведення турніру 1.1. Метою проведення турніру є визначення...
iamdima
29 окт 2017, 19:40
Форум: Днепропетровская область
Тема: Чемпионат Днепропетровской области 501 DO - 28.10.2017
Ответы: 0
Просмотры: 417

Чемпионат Днепропетровской области 501 DO - 28.10.2017

Чемпионат Днепропетровской области 501DO 28-10-2017 Кривой Рог Итоговый протокол (с учетом квалификационных игр для определения мест по квоте региона): 1. Невенчаный Эдуард (Кривой Рог) 2. Жук Валерий 3. Мороз Игорь (Кривой Рог) 4. Коваль Александр (Желтые Воды) 5. Рудковский Василий (Кривой Рог) 6....
iamdima
28 сен 2017, 19:41
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: Региональные Чемпионаты 2017 года
Ответы: 5
Просмотры: 1065

Re: Региональные Чемпионаты 2017 года

Чемпионат Днепропетровской области 501 DO
21.10.2017
Распределение квот по результатам турнира.
iamdima
26 мар 2017, 17:26
Форум: ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ
Тема: Результати Чемпіонату України з крикету та 2-го етапу Кубку України "501DO" - Кривий Ріг, 18-19.03.2017 р.
Ответы: 2
Просмотры: 810

Результати Чемпіонату України з крикету та 2-го етапу Кубку України "501DO" - Кривий Ріг, 18-19.03.2017 р.

Результати Чемпіонату України з крикету Группа А (1) Григоренко Денис (Київ) Побед 4 (13-7) 3 Мартов Володимир (Київ) Побед 1 (3-9) 5 Мороз Ігор (Кривий Ріг) Побед 2 (7-7) 4 Рудковський Василь (Кривий Ріг) Побед 4 (11-4) 1 Пекарук Ілля (Енергодар) Побед 0 (2-12) 6 Сохаіл Соул (Одеса) Побед 4 (12-3)...

Перейти к расширенному поиску