1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Анонсы, результаты, рейтинги...
Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 18 фев 2015, 12:08

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення 1-го етапу Кубка України з дартсу 2015 року в особистому заліку в дисципліні «501DO» та «Крикет» з нарахуванням штрафних очок у м. Кривий Ріг 14-15 березня 2015 року

1. Мета проведення турніру
1.1. Метою проведення турніру є визначення переможців 1-го етапу Кубка України з дартсу в дисципліні «501DO» та «Крикет» серед чоловіків та жінок в особистому заліку, набір рейтингових очок, підвищення майстерності спортсменів, популяризація дартсу на території України.

2. Організатор турніру
2.1. Організаторами турніру є відокремлений підрозділ ВФД у Дніпропетровській області та Криворізька Дартс Ліга (Президент КДЛ -Крестніков Юрій – 0679711164, 0662568108).
2.2. Організатор турніру забезпечує приміщення та обладнання для проведення турніру, належний перебіг турніру, підбиття підсумків турніру, нагородження переможців та призерів турніру.
2.3. Організатор турніру своєчасно та в достатньому обсязі інформує учасників турніру про місце і умови його проведення, надає іншу інформацію, необхідну учасникам змагань.
2.4. Спонсори та партнери турніру визначаються Організатором турніру.

3. Формат турніру та реєстрація учасників
3.1. 1-й етап Кубка Украіни "501DO" та «Крикет »в особистому заліку серед чоловіків та жінок проводиться згідно Положення ВФД «Про порядок проведення турнірів з дартсу національної категорії» (Додаток 1).
3.2. Реєстрація учасників на 1-й етап Кубка України закінчується 11 березня 00-00 годин. Заяву на участь у змаганнях необхідно зробити по телефону організатора (п.2.1) або електронною поштою: onyx2012onyx@gmail.com

4. Строки проведення турніру
14 березня 2015 року, субота
10:00-11:00 Чоловіки, жінки – реєстрація на турнір «501DO», розминка.
11:00-11:30 Жеребкування. Відкриття турніру.
11:30-16:00 Чоловіки, жінки. Кубок України «501DO». Груповий етап.
16:00-16:30 Чоловіки, жінки – реєстрація на турнір з «Крикету», жеребкування.
16:30-20:00 Чоловіки, жінки. Кубок України «Крикет». Груповий етап.
15 березня 2015 року, неділя
10:00-11:00 Розминка.
11:00-13:30 Чоловіки, жінки. Кубок України «501DO». Стадія плей-офф.
13:30-16:30 Чоловіки, жінки. Кубок України «Крикет». Стадія плей-офф.
16:30-17:00 Нагородження, закриття турніру.
У розкладі можливі зміни. При невеликій кількості учасників, матчі плей-офф турніру можуть бути зіграні у суботу, до стадії ½ фіналу.

5. Нагородження
5.1. Переможці турніру та учасники, що посіли друге та трете місце, нагороджуються медалями та дипломами.
5.2. Учасники, що посіли четверте місце нагороджуються дипломами.
6. Місце проведення турніру
6.1. Місцем проведення змагань є спортивно-розважальний майданчик ТРК Ліберті. Кривий Ріг, пр-т К. Маркса, 35б (на территорії кафе "7 п'ятниць"). .

7. Суддівство.
7.1. До складу головної суддівської колегії турніру входять головний суддя, головний секретар та представник Організатора.
7.2. До складу розширеної суддівської колегії входять члени головної суддівської колегії, а також заступник головного судді, заступник головного секретаря, судді.
7.3. Робота суддівських колегій здійснюється відповідно Положення про суддів ВФД.

8. Одяг гравців
8.1. Гравці повинні бути охайно одягнутими.
8.2. Бажано темні брюки та ігрові клубні або командні футболки.
8.3. Жінкам забороняється грати в коротких спідницях та на високих підборах.

9. Права та обов’язки гравціві глядачів.
9.1. До участі в змаганнях не допускаються гравці, що знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
9.2. Гравцям забороняється розпивати алкогольні напої в ігровій зоні.
9.3. Забороняється паління в приміщенні, де проводяться змагання.
9.4. Забороняється вживати їжу та напої принесену с собою в місці проведення змагань.
9.5. Під час гри учасникам забороняється використовувати аудіо обладнання та мобільні телефони.
9.6. Гравці та глядачі зобов’язанні дотримуватись загально прийнятих правил проведення змагань та етикету.
9.7. Глядачам та гравцям, що не грають, забороняється знаходиться в ігровій зоні, підказувати та заважати іншим гравцям, що грають.
9.8. При відсутності гравця, якого визвали грати, більш ніж 5 хвилин, йому зараховується поразка.
9.9. Будь яке порушення цих правил несе за собою дискваліфікацію гравця з турніру без повернення вступних внесків.
9.10. Гравці, які беруть участь у змаганнях, автоматично погоджуються с правилами змагань.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

Додаток 1 - буде доступний для читання після публікації Спортивним Комітетом данного Положення на сайті ВФД.
Последний раз редактировалось Onyx 27 фев 2015, 10:10, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Vitalko
Сообщения: 421
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 16:09

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Vitalko » 18 фев 2015, 13:18

Из Киева планируют приехать человек 5-6

Серёга
Администратор
Сообщения: 418
Зарегистрирован: 11 янв 2015, 20:30

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Серёга » 19 фев 2015, 00:50

Из Киева приедет 11 спортсменов, билеты куплены, гостиница заказана.

Померятся силами с Чемпионом Украины хотят многие... :)
Последний раз редактировалось Серёга 02 мар 2015, 13:48, всего редактировалось 1 раз.

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 25 фев 2015, 13:01

Пока не ищите гостиницу рядом - возможно будем играть в другом месте. В конце недели скажу точно.

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 27 фев 2015, 10:12

Внимание! Место проведения турнира изменилось:ТРК Ліберті. Кривий Ріг, пр-т К. Маркса, 35б (на территорії кафе "7 п'ятниць"). Все кто был уже в Кривом Роге на турнирах знают это место. Ждем подтверждения на участие в турнире.

Аватара пользователя
Vitalko
Сообщения: 421
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 16:09

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Vitalko » 16 мар 2015, 09:17

501
1 Усик
2 Омельченко
3 Мамыка

Крикет
1 Усик
2 Васюра
3 Мамыка

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 16 мар 2015, 19:08

14-15 марта 2015 года,
Украина, г.Кривой Рог, ТРК Либерти, пр. К. Маркса, 35,б.

1 этап Кубка Украины по дартс в личном зачете в дисциплине "501DO"

Участники: 56 мужчин и 3 женщины

Групповой этап

Группа А
1. Усик Артем (9-2) 3
2. Шмидтке Анджей (8-4) 2
3. Антипов Денис (4-8) 1
4. Бутрий Владимир (2-9) 0

Группа В
1. Омельченко Владислав (6-0) 2
2. Некристов Стас (3-4) 1
3. Анисимова Светлана (1-6) 0

Группа С
1. Мамыка (9-1) 3
2. Григоренко Денис (7-5) 2
3. Сергеев Андрей (4-8) 1
4. Почепко Сергей (3-9) 0

Группа D
1. Невенчаный Эдуард (6-2) 2
2. Варивода Владимир (4-4) 1
3. Пометун Руслан (1-6) 0

Группа Е
1. Луков Александр (6-0) 2
2. Байдоха Анатолий (3-5) 1
3. Алхимов Андрей (2-6) 0

Группа F
1. Деркач Дмитрий (9-2) 3
2. Ширяев Дмитрий (7-6) 2
3. Черный Виталий (5-6) 1
4. Чумак Анна (2-9) 0

Группа G
1. Коваль Александр (6-1) 2
2. Бурмака Павел (4-4) 1
3. Анисимов Денис (1-6) 0

Группа Н
1. Гетманцев Александр (9-2) 3
2. Мороз Игорь (8-4) 2
3. Ландин Илья (3-6) 1
4. Штурко Дмитрий (1-9) 0

Группа I
1. Химчак Сергей (9-2) 3
2. Макагон Сергей (8-3) 2
3. Сальников Павел (3-8) 1
4. Волчук Руслан (2-9) 0

Группа J
1. Васюра Андрей (9-3) 3
2. Марченко Денис (7-6) 2
3. Ткаченко Сергей (5-7) 1
4. Жук Валерий (4-9) 0

Группа К
1. Кулаков Владимир (9-4) 3
2. Ковалев Дмитрий (8-3) 2
3. Савенков Антон (4-7) 1
4. Матюшенко Владимир (2-9) 0

Группа L
1. Десинский Максим (6-2) 2
2. Чумак Дмитрий (5-4) 1
3. Зыков Андрей (1-6) 0

Группа М
1. Полтарацкий Сергей (9-4) 3
2. Крестников Юрий (8-5) 2
3. Попович Андрей (6-6) 1
4. Бондаренко Валерий (1-9) 0

Группа N
1. Шинкаренко Василий (9-3) 3
2. Черноброва Александра (6-6) 2
3. Швец Андрей (6-6) 1
4. Макаев Виктор (3-9) 0

Группа О
1. Бадыра Александр (9-1) 3
2. Аванесов Артур (6-3) 2
3. Дегтярев Михаил (4-6) 1
4. Коропкин Евгений (0-9) 0

Группа P
1. Ищенко Сергей (9-2) 3
2. Барсуков Виталий (6-6) 1
3. Морозов Сергей (5-8) 1
4. Бублик Вячеслав (3-7) 1

Плей-офф
1\16 финала

Усик Артем 3-1 Аванесов Артур
Ищенко Сергей 3-1 Некристов Стас
Гетманцев Александр 3-2 Марченко Денис
Химчак Сергей 3-2 Бурмака Павел
Луков Александр 1-3 Ковалев Дмитрий
Десинский Максим 3-1 Ширяев Дмитрий
Невенчаный Эдуард 3-0 Черноброва Александра
Полтарацкий Сергей 0-3 Григоренко Денис
Мамыка Александр 3-0 Крестников Юрий
Шинкаренко Василий 3-2 Варивода Владимир
Деркач Дмитрий 3-0 Чумак Дмитрий
Кулаков Владимир 3-1 Байдоха Анатолий
Коваль Александр 3-0 Макагон Александр
Васюра Андрей 2-3 Мороз Игорь
Омельченко Влад 3-0 Барсуков Виталий
Бадыра Александр 3-1 Шмидтке Анджей

1\8 финала
Усик Артем 3-0 Ищенко Сергей
Гетманцев Александр 0-3 Химчак Сергей
Ковалев Дмитрий 3-0 Десинский Максим
Невенчаный Эдуард 3-2 Григоренко Денис
Мамыка Александр 3-2 Шинкаренко Василий
Деркач Дмитрий 0-3 Кулаков Владимир
Коваль Александр 3-0 Мороз Игорь
Омельченко Влад 3-2 Бадыра Александр

1\4 финала
Усик 3-2 Химчак
Ковалев 3-1 Невенчаный
Мамыка 3-0 Кулаков
Коваль 1-3 Омельченко

1\2 финала
Усик 4-2 Ковалев
Мамыка 3-4 Омельченко

Матч за 3-4 место
Ковалев 3-4 Мамыка

Финал
Усик 2-0 (3-2, 3-2) Омельченко

Достижения турнира:
Усик Артем: БЛ - 13, 15.16; МЗ-110
Шмидтке Анджей: БЛ- 19, 21; МЗ-113, 180-1
Мамыка Александр: БЛ-15; МЗ-116
Григоренко Денис: БЛ-18,19
Невенчаный Эдуард: БЛ-18
Пометун Руслан: 171-1
Коваль Александр: МЗ-105
Макагон Сергей: МЗ-101, 180-1
Марченко Денис: БЛ-18
Макаев Виктор: МЗ-100
Шинкаренко Василий: 180-3
Бадыра Александр: 180-1
Ищенко Сергей: 180-1

Итоговый протокол турнира 501DO:
1. Усик Артем (Киев)
2. Омельченко Владислав (Кривой Рог)
3. Мамыка Александр (Кривой Рог)
4. Ковалев Дмитрий (Харьков)
5-8. Химчак Сергей (Желтые Воды)
5-8. Коваль Александр (Желтые Воды)
5-8. Кулаков Владимир (Желтые Воды)
5-8. Невенчаный Эдуард (Кривой Рог)
9-16. Ищенко Сергей (Желтые Воды)
9-16. Гетманцев Александр (Харьков)
9-16. Бадыра Александр (Луцк)
9-16. Мороз Игорь (Кривой Рог)
9-16. Шинкаренко Василий (Кривой Рог)
9-16. Деркач Дмитрий (Кривой Рог)
9-16. Десинский Максим (Кривой Рог)
9-16. Григоренко Денис (Киев)
17-32. Аванесов Артур (Киев)
17-32. Барсуков Виталий (Кривой Рог)
17-32. Крестников Юрий (Кривой Рог)
17-32. Луков Александр (Кривой Рог)
17-32. Бурмака Павел (Днепропетровск)
17-32. Черноброва Александра (Киев)
17-32. Макагон Сергей (Кривой Рог)
17-32. Байдоха Анатолий (Луцк)
17-32. Некристов Стас (Киев)
17-32. Марченко Денис (Черкассы)
17-32. Ширяев Дмитрий (Кривой Рог)
17-32. Полторацкий Сергей (Мариуполь)
17-32. Варивода Владимир (Кривой Рог)
17-32. Чумак Дмитрий (Мариуполь)
17-32. Васюра Андрей (Кривой Рог)
17-32. Шмидтке Анджей (Луцк)
33-48. Антипов Денис (Желтые Воды)
33-48. Анисимова Светлана (Донецк)
33-48. Сергеев Андрей (Кривой Рог)
33-48. Пометун Руслан (Киев)
33-48. Алхимов Андрей (Кривой Рог)
33-48. Черный Виталий (Желтые Воды)
33-48. Анисимов Денис (Донецк)
33-48. Ландин Илья (Желтые Воды)
33-48. Сальников Павел (Кривой Рог)
33-48. Ткаченко Сергей (Днепропетровск)
33-48. Савенков Антон (Кривой Рог)
33-48. Зыков Андрей (Кривой Рог)
33-48. Попович Андрей (Желтые Воды)
33-48. Швец Андрей (Луцк)
33-48. Дегтярев Михаил (Кривой Рог)
33-48. Морозов Сергей (Киев)
49-59. Бутрий Владимир (Кривой Рог)
49-59. Почепко Сергей (Желтые Воды)
49-59. Чумак Анна (Мариуполь)
49-59. Штурко Дмитрий (Кривой Рог)
49-59. Волчук Руслан (Луцк)
49-59. Жук Валерий (Кривой Рог)
49-59. Матюшенко Владимир (Киев)
49-59. Бондаренко Валерий (Кривой Рог)
49-59. Макаев Виктор (Киев)
49-59. Коропкин Евгений (Кривой Рог)
49-59. Бублик Вячеслав (Запорожье)
Последний раз редактировалось Onyx 18 мар 2015, 10:07, всего редактировалось 2 раза.

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 16 мар 2015, 19:09

1 этап Кубка Украины по дартсу в личном зачете в дисциплине "Крикет" с начислением штрафных очков

Участники: 30 мужчин и 3 женщины

Групповой этап

Группа А
1. Омельченко Владислав (9-0) 3
2. Анисимов Денис (6-5) 2
3. Ткаченко Сергей (5-6) 1
4. Матюшенко Владимир (0-9) 0

Группа В
1. Мамыка Александр (9-0) 3
2. Сальников Павел (5-7) 1
3. Некристов Стас (4-7) 1
4. Волчук Руслан (4-8) 1

Группа С
1. Усик Артем (9-3) 3
2. Васюра Андрей (8-2) 2
3. Барсуков Виталий (4-7) 1
4. Байдоха Анатолий (1-9) 0

Группа D
1. Шмидтке Анджей (10-5) 3
2. Луков Александр (10-7) 2
3. Полторацкий Сергей (8-7) 2
4. Бурмака Павел (7-9) 2
5. Пометун Руслан (4-9) 1

Группа Е
1. Марченко Денис (9-1) 3
2. Гетманцев Александр (6-6) 2
3. Швец Андрей (5-8) 1
4. Штурко Дмитрий (4-9) 0

Группа F
1. Ковалев Дмитрий (9-2) 3
2. Невенчаный Эдуард (8-3) 2
3. Макаев Виктор (3-6) 1
4. Чумак Анна (0-9) 0

Группа G
1. Крестников Юрий (9-1) 3
2. Бадыра Александр (6-4) 2
3. Григоренко Денис (4-7) 1
4. Черноброва Александра (2-9) 0

Группа Н
1. Морозов Сергей (9-4) 3
2. Анисимова Светлана (8-5) 2
3. Десинский Максим (5-8) 1
4. Чумак Дмитрий (4-9) 0

Плей-офф
1\8 финала

Омельченко 3-0 Гетманцев
Крестников 1-3 Васюра
Ковалев 3-0 Сальников
Шмидтке 3-0 Анисимова
Усик 3-0 Бадыра
Марченко 3-0 Анисимов
Морозов 0-3 Луков
Мамыка 3-0 Невенчаный

1\4 финала
Омельченко 0-3 Васюра
Ковалев 1-3 Шмидтке
Усик 3-0 Марченко
Луков 1-3 Мамыка

1\2 фмнала
Васюра 4-1 Шмидтке
Усик 4-1 Мамыка

За 3-4 место
Шмидтке 0-4 Мамыка

Финал
Усик 2-0 (3-1, 3-0) Васюра

Итоговый протокол турнира по крикету:
1. Усик Артем (Киев)
2. Васюра Андрей (Кривой Рог)
3. Мамыка Александр (Кривой Рог)
4. Шмидтке Анджей (Луцк)
5-8. Марченко Денис (Черкассы)
5-8. Омельченко Владислав (Кривой Рог)
5-8. Луков Александр (Кривой Рог)
5-8. Ковалев Дмитрий (Харьков)
9-16. Бадыра Алекандр (Луцк)
9-16. Крестников Юрий (Кривой Рог)
9-16. Невенчаный Эдуард (Кривой Рог)
9-16. Анисимова Светлана (Донецк)
9-16. Анисимов Денис (Донецк)
9-16. Гетманцев Александр (Харьков)
9-16. Морозов Сергей (Киев)
9-16. Сальников Павел (Кривой Рог)
17-24. Ткаченко Сергей (Днепропетровск)
17-24. Некристов Стас (Киев)
17-24. Барсуков Виталий (Кривой Рог)
17-24. Полтарацкий Сергей (Мариуполь)
17-24. Швец Андрей (Луцк)
17-24. Макаев Виктор (Киев)
17-24. Григоренко Денис (Киев)
17-24. Десинский Максим (Кривой Рог)
25-32. Матюшенко Владимир (Киев)
25-32. Волчук Руслан (Луцк)
25-32. Байдоха Анатолий (Луцк)
25-32. Бурмака Павел (Днепропетровск)
25-32. Штурко Дмитрий (Кривой Рог)
25-32. Чумак Анна (Мариуполь)
25-32. Черноброва Александра (Киев)
25-32. Чумак Дмитрий (Мариуполь)
33. Пометун Руслан (Киев)
Последний раз редактировалось Onyx 18 мар 2015, 09:58, всего редактировалось 1 раз.

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 16 мар 2015, 19:13

14-15 марта 2015 года,
Украина, г.Кривой Рог, ТРК Либерти, пр. К. Маркса, 35,б.

1 этап Кубка Украины по дартсу в личном зачете в дисциплине "501DO" среди женщин

Участники: 4 женщины (одна группа)

1. Чумак Анна (Мариуполь) (9-2) 3
2. Анисимова Светлана (Донецк) (7-4) 2
3. Манькова Наталья (Киев) (5-7) 1
4. Черноброва Александра (Киев) (1-9) 0

1 этап Кубка Украины по дартсу в личном зачете в дисциплине "Крикет" с начислением штрафных очков среди женщин

Участники: 4 женщины (одна группа)

1. Чумак Анна (Мариуполь) (9-3) 3
2. Черноброва Александра (Киев) (8-4) 2
3. Анисимова Светлана (Донецк) (5-6) 1
4. Манькова Наталья (Киев) (0-9) 0

Onyx
Сообщения: 83
Зарегистрирован: 23 янв 2015, 13:02

Re: 1-етап Кубка України з дартсу, Кривий Ріг, 14-15 березня

Сообщение Onyx » 16 мар 2015, 19:13

Большое спасибо всем участникам турнира за то, что в столь сложное время для страны нашли время и возможности посетить Кривой Рог и принять участие в первом этапе Кубка Украины. Мы старались создать вам хорошие условия на турнире, и, надеюсь, нам это удалось. До новых встреч!
Слава Украине!


Вернуться в «ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость