Результати IV етапу КУ з дартсу в дисципліні "501 DO" 30 квітня Луцьк

Анонсы, результаты, рейтинги, документы...
admin
Администратор
Сообщения: 74
Зарегистрирован: 05 янв 2015, 15:01

Результати IV етапу КУ з дартсу в дисципліні "501 DO" 30 квітня Луцьк

Сообщение admin » 07 май 2017, 11:25

Результати IV етапу КУ з дартсу в дисципліні "501 DO" 30 квітня Луцьк

Чоловіки

Група А
1. Григоренко Денис (4-0) 1
2. Пономаренко Денис (2-2) 3
3. Стецишин Віталій (3-1) 2
4. Кондарюк Микола (0-4) 5
5. Пекарук Ілля (1-3) 4

Група В
1. Бушуй Олексій (3-0) 1
2. Пекарук Олексій (1-2) 4
3. Моісеєнко Віталіна (1-2) 2
4. Іванов Олександр (1-2) 3

Група С
1. Мамика Олександр (3-0) 1
2. Мартов Володимир (0-3) 4
3. Утембаєв Андрій (2-1) 2
4. Сулім Роман (1-2) 3

Група D
1. Усик Артем (4-0) 1
2. Бадира Олександр (2-2) 4
3. Чорний Віталій (2-2) 3
4. Русанов Андрій (2-2) 2
5. Борисенко Сергій (0-4) 5

Група Е
1. Омельченко Владислав (3-0) 1
2. Кисельов Дмитро (0-3) 4
3. Чумак Дмитро (1-2) 3
4. Подольчук Антон (2-1) 2

Група F
1. Лагутін Андрій (3-1) 1
2. Томчук Олег (3-1) 2
3. Пивошенко Максим (1-3) 5
4. Попков Андрій (2-2) 3
5. Павлюченко Марина (1-3) 4

Група G
1. Сташевський Валентин (2-1) 3
2. Хімчак Сергій (1-2) 4
3. Циганков Павло (2-1) 1
4. Яненко Сергій (2-1) 2

Група Н
1. Агневщиков Юрій (4-0) 1
2. Бублик В*ячеслав (1-3) 4
3. Акользін Дмитро (2-2) 3
4. Сохаіл Соул (3-1) 2
5. Ващук Павло (0-4) 5

Група I
1. Ледєньов Вадим (2-2) 2
2. Байдоха Анатолій (2-2) 3
3. Карабан Юрій (4-0) 1
4. Дегтярьов Михайло (2-2) 4
5. Верхоляк Роман (0-4) 5

Група J
1. Царолунга Дмитро (4-0) 1
2. Зарайський Володимир (3-1) 2
3. Бурмака Павло (1-3) 4
4. Нікітіч Сергій (0-4) 5
5. Кідиба Антон (2-2) 3

Група K
1. Полторацький Сергій (4-0) 1
2. Гетманцев Олександр (3-1) 2
3. Бугаєнко Олександр (1-3) 4
4. Антіпов Денис (2-2) 3
5. Вінцюк Тарас (0-4) 5

Група L
1. Буравльов Костянтин (2-1) 1
2. Марков Сергій (1-2) 4
3. Ширяєв Дмитро (2-1) 2
4. Арійчук Олександр (1-2) 3

1/16 - фіналу
Григоренко Денис (Київ) 0-4 Сташевський Валентин (Одеса)
Гетманцев Олександр (Харків) 4-3 Моісеєнко Віталіна (Дніпро)
Агневщиков Юрій (Київ) 4-1 Чумак Дмитро (Маріуполь)
Карабан Юрій (Ровеньки) 2-4 Томчук Олег (Луцьк)
Омельченко Владислав (Кривий Ріг) 4-0 Байдоха Анатолій (Луцьк)
Буравльов Костянтин (Авдіївка) 3-4 Яненко Сергій (Чернівці)
Усик Артем (Київ) 4-0 Антіпов Денис (Жовті Води)
Зарайський Володимир (Черкаси) 4-2 Утембаєв Андрій ( Маріуполь)
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 4-0 Іванов Олександр (Одеса)
Ледєньов Вадим (Київ) 2-4 Русанов Андрій (Авдіївка)
Лагутін Андрій (Енергодар) 4-0 Арійчук Олександр (Чернівці)
Царолунга Дмитро (Одеса) 4-2 Сохаіл Соул (Одеса)
Циганков Павло (Луцьк) 4-2 Попков Андрій (Кривий Ріг)
Полторацький Сергій (Маріуполь) 3-4 Подольчук Антон (Чернівці)
Бушуй Олексій (Харків) 4-0 Кідиба Антон (Луцьк)
Ширяєв Дмитро (Кривий Ріг) 3-4 Стецишин Віталій (Львів)

1/8 - фіналу
Сташевський Валентин (Одеса) 4-3 Гетманцев Олександр (Харків)
Агневщиков Юрій (Київ) 1-4 Томчук Олег (Луцьк)
Омельченко Владислав (Кривий Ріг) 4-2 Яненко Сергій (Чернівці)
Усик Артем (Київ) 4-2 Зарайський Володимир (Черкаси)
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 4-2 Русанов Андрій (Авдіївка)
Лагутін Андрій (Енергодар) 4-0 Царолунга Дмитро (Одеса)
Циганков Павло (Луцьк) 4-0 Подольчук Антон (Чернівці)
Бушуй Олексій (Харків) 4-1 Стецишин Віталій (Львів)

1/4 - фіналу
Сташевський Валентин (Одеса) 4-3 Томчук Олег (Луцьк)
Омельченко Владислав (Кривий Ріг) 3-4 Усик Артем (Київ)
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 4-3 Лагутін Андрій (Енергодар)
Циганков Павло (Луцьк) 0-4 Бушуй Олексій (Харків)

1/2 - фіналу
Сташевський Валентин (Одеса) 2-4 Усик Артем (Київ)
Мамика Олександр (Кривий Ріг) 4-1 Бушуй Олексій (Харків)

За 3 місце
Сташевський Валентин (Одеса) 0-4 Бушуй Олексій (Харків)

Фінал
Усик Артем (Київ) 5-1 Мамика Олександр (Кривий Ріг)

Результати особистих досягнень:
МН -180
Бушуй Олексій (1)
Усик Артем (2)
Стецишин Віталій (1)
Сташевський Валентин (1)
Агневщиков Юрій (1)
Буравльов Костянтин (1)
Пекарук Олексій (1)
Русанов Андрій (1)
Зарайський Володимир (1)
Ширяєв Дмитро (1)

171
Кондарюк Микола (1)
Бушуй Олексій (1)
Зарайський Володимир (1)

МЗ
Стецишин Віталій (110)
Пекарук Ілля (булл)
Іванов Олександр (булл)
Бушуй Олексій (108, 117, 151-2)
Мамика Олександр (128)
Подольчук Антон (булл)
Хімчак Сергій (118)
Дегтярьов Михайло (101)
Агневщиков Юрій (булл)

КЛ
Бушуй Олексій (15-2, 16, 17-2, 18-3)
Мамика Олександр (15, 18)
Усик Артем (15-2, 17, 18-3, 19, 20)
Омельченко Владислав (15)
Сташевський Валентин (15)
Яненко Сергій (16)
Буравльов Костянтин (18)

*викладені результати згідно записів в протоколах

Загальний протокол
1. Усик Артем (Київ)
2. Мамика Олександр (Кривий Ріг)
3. Бушуй Олексій (Харків)
4. Сташевський Валентин (Одеса)
5-8. Циганков Павло (Луцьк)
5-8. Лагутін Андрій (Енергодар)
5-8. Омельченко Владислав (Кривий Ріг)
5-8. Томчук Олег (Луцьк)
9-16. Стецишин Віталій (Львів)
9-16. Подольчук Антон (Чернівці)
9-16. Царолунга Дмитро (Одеса)
9-16. Русанов Андрій (Авдіївка)
9-16. Зарайський Володимир (Черкаси)
9-16. Яненко Сергій (Чернівці)
9-16. Агневщиков Юрій (Київ)
9-16. Гетманцев Олександр (Харків)
17-32. Ширяєв Дмитро (Кривий Ріг)
17-32. Кідиба Антон (Луцьк)
17-32. Полторацький Сергій (Маріуполь)
17-32. Попков Андрій (Кривий Ріг)
17-32. Сохаіл Соул (Одеса)
17-32. Арійчук Олександр (Чернівці)
17-32. Ледєньов Вадим (Київ)
17-32. Іванов Олександр (Одеса)
17-32. Утембаєв Андрій ( Маріуполь)
17-32. Антіпов Денис (Жовті Води)
17-32. Буравльов Костянтин (Авдіївка)
17-32. Байдоха Анатолій (Луцьк)
17-32. Карабан Юрій (Ровеньки)
17-32. Чумак Дмитро (Маріуполь)
17-32. Моісеєнко Віталіна (Дніпро)
17-32. Григоренко Денис (Київ)
33-36. Акользін Дмитро (Маріуполь)
33-36. Чорний Віталій (Жовті Води)
33-36. Сулім Роман (Львів)
33-36. Пономаренко Денис (Маріуполь)
37-48. Пекарук Ілля (Енергодар)
37-48. Пекарук Олексій (Енергодар)
37-48. Мартов Володимир (Київ)
37-48. Бадира Олександр ( Луцьк)
37-48. Кисельов Дмитро (Одеса)
37-48. Павлюченко Марина (Харків)
37-48. Хімчак Сергій (Жовті Води)
37-48. Бублик В'ячеслав (Запоріжжя)
37-48. Дегтярьов Михайло (Кривий Ріг)
37-48. Бурмака Павло (Дніпро)
37-48. Бугаєнко Олександр (Київ)
37-48. Марков Сергій (Одеса)
49-60. Кондарюк Микола (Одеса)
49-55. Борисенко Сергій (Харків)
49-55. Пивошенко Максим (Авдіївка)
49-55. Ващук Павло (Луцьк)
49-55. Верхоляк Роман (Львів)
49-55. Нікітіч Сергій (Луцьк)
49-55. Вінцюк Тарас (Луцьк)

Жінки

Група А
1. Чумак Ганна (2-1) 3
2. Павлюченко Марина (2-1) 1
3. Ледєньова Наталя (2-1) 2
4. Бублик Лідія (0-3) 4

Група B
1. Моісеєнко Віталіна (3-0) 1
2. Грушовець Ольга (1-2) 3
3. Камелькова Людмила (2-1) 2
4. Зольдіна Євгенія (0-3) 4

1/2 - фіналу
Павлюченко Марина (Харків) 3-4 Камелькова Людмила (Київ)
Моісеєнко Віталіна (Дніпро) 4-2 Ледєньова Наталя (Київ)

За 3 місце
Павлюченко Марина (Харків) 4-1 Ледєньова Наталя (Київ)

Фінал
Камелькова Людмила (Київ) 2-5 Моісеєнко Віталіна (Дніпро)

Результати особистих досягнень:

МН - 171
Ледєньова Наталя (1)
Моісеєнко Віталіна (1)

*викладені результати згідно записів в протоколах

Загальний протокол
1. Моісеєнко Віталіна (Дніпро)
2. Камелькова Людмила (Київ)
3. Павлюченко Марина (Харків)
4. Ледєньова Наталя (Київ)
5-6. Чумак Ганна (Маріуполь)
5-6. Грушовець Ольга (Маріуполь)
7-8. Бублик Лідія (Запоріжжя)
7-8. Зольдіна Євгенія (Черкаси)

ЛИС
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 10 янв 2017, 20:44

Re: Результати IV етапу КУ з дартсу в дисципліні "501 DO" 30 квітня Луцьк

Сообщение ЛИС » 10 май 2017, 10:13

Где мои 116 и142 ? :cry:

Аватара пользователя
Vitalko
Сообщения: 379
Зарегистрирован: 02 фев 2015, 16:09

Re: Результати IV етапу КУ з дартсу в дисципліні "501 DO" 30 квітня Луцьк

Сообщение Vitalko » 10 май 2017, 15:10

admin писал(а):*викладені результати згідно записів в протоколах


ЛИС писал(а):Где мои 116 и142 ? :cry:


Не написал в протоколе - значит не было!


Вернуться в «ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость