Результати відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з дартс серед чоловіків «501DO» (Кривий Ріг, 10.11.2018)

Расписание и результаты соревнований по дартсу
denisska180
Сообщения: 126
Зарегистрирован: 17 дек 2015, 00:08

Результати відкритого чемпіонату Дніпропетровської області з дартс серед чоловіків «501DO» (Кривий Ріг, 10.11.2018)

Сообщение denisska180 » 12 ноя 2018, 13:44

ГРУПА А (1)
Омельченко Владислав Кривий Ріг 4 12-0
Кулаков Володимир Жовті Води 3 9-3
Троценко Артем Дніпро 2 6-7
Куча Валерій Кривий Ріг 1 3-9
Лагановський Антон Кривий Ріг 0 1-12

ГРУПА B (2)
Солтис Нікіта Кривий Ріг 4 12-4
Мотуз Єгор Кривий Ріг 3 10-3
Анисимов Денис Сніжне 2 6-7
Подкопаев Андрій Кривий Ріг 1 5-9
Кулік Віталій Кривий Ріг 0 2-12

ГРУПА C (3)
Солтис Андрій Кривий Ріг 4 12-0
Хімчак Сергій Жовті Води 3 9-5
Цибух Антон Кривий Ріг 2 8-6
Шаблій Ігор Кривий Ріг 1 3-11
Кузнецов Павло Кривий Ріг 0 2-12

ГРУПА D (4)
Коваль Олександр Жовті Води 4 12-1
Григоренко Віктор Кривий Ріг 3 9-5
Шевченко Сергій Кривий Ріг 2 7-9
Романенко Кирил Кривий Ріг 1 5-9
Мотуз Едуард Кривий Ріг 0 3-12

КВАЛІФІКАЦІЙНІ МАТЧІ

Григоренко Віктор Кривий Ріг 4
Анисимов Денис Сніжне 3

Мотуз Єгор Кривий Ріг 4
Троценко Артем Дніпро 0

Кулаков Володимир Жовті Води 1
Цибух Антон Кривий Ріг 4

Хімчак Сергій Жовті Води 4
Шевченко Сергій Кривий Ріг 2

ЗА 9-12 МІСЦЯ

Анисимов Денис Сніжне 0
Троценко Артем Дніпро 3

Кулаков Володимир Жовті Води 2
Шевченко Сергій Кривий Ріг 3

ЗА 11 МІСЦЕ

Анисимов Денис Сніжне 0
Кулаков Володимир Жовті Води 3

ЗА 9 МІСЦЕ

Троценко Артем Дніпро 2
Шевченко Сергій Кривий Ріг 4

1/4 ФІНАЛУ

Омельченко Владислав Кривий Ріг 0
Григоренко Віктор Кривий Ріг 4

Солтис Андрій Кривий Ріг 4
Мотуз Єгор Кривий Ріг 3

Коваль Олександр Жовті Води 0
Цибух Антон Кривий Ріг 4

Солтис Нікіта Кривий Ріг 2
Хімчак Сергій Жовті Води 4

1/2 ФІНАЛУ

Григоренко Віктор Кривий Ріг 1
Солтис Андрій Кривий Ріг 4

Цибух Антон Кривий Ріг 3
Хімчак Сергій Жовті Води 4

ЗА 3 МІСЦЕ

Григоренко Віктор Кривий Ріг 3
Цибух Антон Кривий Ріг 2

ФІНАЛ

Солтис Андрій Кривий Ріг 2 (6)
Хімчак Сергій Жовті Води 0 (0)


ПІДСУМКОВА КЛАСИФІКАЦІЯ (для визначення регіональної квоти на Чемпіонат України «501 DO» 7-9.12.2018)

1 Солтис Андрій Кривий Ріг
2 Хімчак Сергій Жовті Води
3 Григоренко Віктор Кривий Ріг
4 Цибух Антон Кривий Ріг

5-8
Омельченко Владислав Кривий Ріг
Мотуз Єгор Кривий Ріг
Солтис Нікіта Кривий Ріг
Коваль Олександр Жовті Води

9 Шевченко Сергій Кривий Ріг
10 Троценко Артем Дніпро
11 Кулаков Володимир Жовті Води
12 Анисимов Денис Сніжне

13-16
Куча Валерій Кривий Ріг
Подкопаев Андрій Кривий Ріг
Шаблій Ігор Кривий Ріг
Романенко Кирил Кривий Ріг

17-20
Лагановський Антон Кривий Ріг
Кулік Віталій Кривий Ріг
Кузнецов Павло Кривий Ріг
Мотуз Едуард Кривий Ріг


Регіональна квота (8): Солтис Андрій, Хімчак Сергій, Григоренко Віктор, Цибух Антон, Мотуз Єгор, Солтис Нікіта, Коваль Олександр, Шевченко Сергій

Лист очікування (2): Троценко Артем, Кулаков Володимир

Вернуться в «Днепропетровская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей