РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Київ, 24-26 листопада 2017 року
admin
Администратор
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 05 янв 2015, 15:01

РЕЄСТРАЦІЯ УЧАСНИКІВ

Сообщение admin » 22 окт 2017, 10:17

Для підтвердження участі в турнірах гравці повинні написати електронного листа на адресу udf.darts@gmail.com вказавши в ньому ім’я, прізвище, місто та регіон.

ІНДИВІДУАЛЬНА КВОТА (16 ГРАВЦІВ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
1 Усик Артем Київ Київ
2 Бушуй Олексій Харків Харківська
3 Григоренко Денис Київ Київ
4 Кисельов Дмитро Одеса Одеська
5 Лагутін Андрій Енергодар Запорізька
6 Омельченко Владислав Кривий Ріг Дніпропетровська
7 Сохаіл Соул Одеса Одеська
8 Пономаренко Денис Маріуполь Донецька
9 Ледєньов Вадим Київ Київ
10 Зарайський Володимир Черкаси Черкаська
11 Марков Сергій Одеса Одеська
12 Гетманцев Олександр Харків Харківська
13 Агневщиков Юрій Київ Київ
14 Хімчак Сергій Жовті Води Дніпропетровська
15 Анисимов Денис Сніжне Донецька
16 Карабан Юрій Ровеньки Луганська


ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ (2 ГРАВЦЯ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Томчук Олег Луцьк Волинська
Сень Микола Луцьк Волинська


ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ (5 ГРАВЦІВ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Невінчаний Едуард Кривий Ріг Дніпропетровська
Жук Валерій Кривий Ріг Дніпропетровська
Мороз Ігор Кривий Ріг Дніпропетровська
Коваль Олександр Жовті Води Дніпропетровська
Рудковський Василь Кривий Ріг Дніпропетровська


ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (4 ГРАВЦІ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Полторацький Сергій Маріуполь Донецька
Буравльов Костянтин Авдіївка Донецька
Чумак Дмитро Маріуполь Донецька
Акользін Дмитро Маріуполь Донецька


ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ (3 ГРАВЦІ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Пекарук Ілля Енергодар Запорізька
Бублик В'ячеслав Запоріжжя Запорізька
Пекарук Олексій Енергодар Запорізька


МІСТО КИЇВ (7 ГРАВЦІВ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Торський Тарас Київ
Некрістов Станіслав Київ
Свида Олексій Київ
Буханцов Тарас Київ
Гурський Борис Київ
Бугаєнко Олександр Київ
Морозов Сергій Київ


ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ (2 ГРАВЦІ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Стецишин Віталій Львів Львівська
Курбатов Едуард Львів Львівська


ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ (6 ГРАВЦІВ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Овчаренко Сергій Одеса Одеська
Заборний Андрій Одеса Одеська
Криницький Юрій Одеса Одеська
Панченко Олексій Одеса Одеська
Гончаренко Олександр Одеса Одеська
Доманін Євген Одеса Одеська


ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ (5 ГРАВЦІВ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Коновалов Олег Харків Харківська
Боцюн Костянтин Харків Харківська
Котляр Юрій Харків Харківська
Шкуров Артем Харків Харківська
Закіров Марат Харків Харківська


ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ (3 ГРАВЦІ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Соколов Володимир Черкаси Черкаська
Марченко Денис Черкаси Черкаська
Пальоний Ігор Черкаси Черкаська


ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ (3 ГРАВЦІ) - ВСІ ПІДТВЕРДИЛИ
Арійчук Олександр Чернівці Чернівецька
Мигалюк Родіон Чернівці Чернівецька
Ферар Максим Чернівці Чернівецька


СПОНСОР ЗМАГАНЬ
Koleso Group, представник - Солтис Андрій (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська)
Sportugalia, представник - Бурмака Павло (м. Дніпро, Дніпропетровська)


ВІДБІРКОВИЙ ЕТАП
1 Попков Андрій (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 213.7
2 Бутрій Володимир (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 190.4
3 Мартов Володимир (Харків) Харків Харківська 182.2
4 Утембаєв Андрій (Маріуполь) Маріуполь Донецька 144.6
5 Пивошенко Максим (Авдіївка) Авдіївка Донецька 132.7
6 Ширяєв Дмитро (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 132.5
7 Агневщиков Анатолій (Авдіївка) Авдіївка Донецька 128.8
8 Деркач Дмитро (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 107.7
9 Савенков Антон (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 106.2
10 Ємельянов Олександр (Київ) Київ Київ 97.5
11 Рогов Віталій (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 95.2
12 Пасічніченко Артем (Харків) Харків Харківська 84.7
13 Барсуков Віталій (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 78.7
14 Мотуз Єгор (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 77.5
15 Виговський Антон (Харків) Харків Харківська 56.3
16 Дегтярьов Михайло (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 50.1
17 Кульбаченко Олег (Жовті Води) Жовті Води Дніпропетровська 45.8
18 Крестніков Юрій (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 43.3
19 Антіпов Денис (Жовті Води) Жовті Води Дніпропетровська 43.1
20 Пирсіков Олександр (Київ) Київ Київ 39.9
21 Корпусов Андрій (Луцьк) Луцьк Волинська 39.9
22 Тямолов Роман (Авдіївка) Авдіївка Донецька 31.9
23 Кідиба Антон (Луцьк) Луцьк Волинська 28.6
24 Якименко Дмитро (Київ) Київ Київ 15.5
25 Нікітіч Сергій (Луцьк) Луцьк Волинська 10,5
26 Торський Євген (Київ) Київ Київ 8.5
27 Аванесов Артур (Київ) Київ Київ 1.5
28 Набільський Сергій (Київ) Київ Київ 1.5
29 Казинський Олег (Київ) Київ Київ 1.5
30 Тихонченко Віталій (Київ) Київ Київ 1.5
31 Юрченко Володимир (Київ) Київ Київ 1.5
32 Григоренко Андрій (Київ) Київ Київ 1.5
33 Худяшов Станіслав (Київ) Київ Київ 1.5
34 Сальніков Павло (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 1
35 Овчаренко Антон (Харків) Харків Харківська 0
36 Чепель Ігор (Київ) Київ Київ 0
37 Григоренко Віктор (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 0
38 Макаєв Віктор (Київ) Київ Київ 0
39 Ткаченкр Сергій (Дніпро) Дніпро Дніпропетровська 0
40 Кузнецов Павло (Кривий Ріг) Кривий Ріг Дніпропетровська 0
41 Свида Юрій (Київ) Київ Київ 0
42 Бабанін Дмитро (Харків) Харків Харківська 0
43 Скиданчук Віктор (Харків) Харків Харківська 0
44 Миндра Євген (Авдіївка) Авдіївка Донецька 0
45 Пометун Руслан (Київ) Київ Київ 0

ЖІНОЧИЙ ТУРНІР
№ Гравець Місто Регіон Рейтинг
1 Чумак Ганна Маріуполь Донецька 785,0
2 Моісеєнко Віталіна Дніпро Дніпропетровська 588,8
3 Павлюченко Марина Харків Харківська 381,8
4 Анісімова Світлана Донецьк Донецька 315,5
5 Грушовець Ольга Маріуполь Донецька 283,5
6 Ледєньова Наталя Київ Київ 282,3
7 Камелькова Людмила Київ Київ 254,5
8 Редзюк Тетяна Київ Київ 169,0
9 Саїнчук Тетяна Чернівці Чернівецька 113,3
10 Єрчик Маргарита Київ Київ 104,3
11 Арійчук Наталія Чернівці Чернівецька 80,3
12 Сидельникова Анна Київ Київ 55,3
13 Марфола Оксана Харків Харківська 45,0
14 Камелькова Валерія Київ Київ 32,0
15 Зольдіна Євгенія Черкаси Черкаська 30,0
16 Спекторенко Катерина Кривий Ріг Дніпропетровська 26,8
17 Смірнова Світлана Одеса Одеська 8,5
18 Ільясова Альбіна Харків Харківська 8,0
19 Некрістова Наталія Київ Київ 2,5
20 Маслянок Вікторія Київ Київ 1,0
21 Нестеренко Олена Київ Київ 1,0
22 Борисова Марина Харків Харківська 0,0
23 Свирид Марія Одеса Одеська 0,0
24 Гончаренко Марьяна Одеса Одеська 0,0
25 Зелюкіна Світлана Харків Харківська 0,0
26 Солтис Ганна Кривий Ріг Дніпропетровська 0,0
27 Тараненко Лілія Кривий Ріг Дніпропетровська 0,0
28 Кузнєцова Вікторія Кривий Ріг Дніпропетровська 0,0

МІКСТ№ Гравець Регіон Регіон Рейтинг
1 Лагутін Андрій / Чумак Ганна Запорізька Донецька 1268,9
2 Бушуй Олексій / Павлюченко Марина Харківська Харківська 1220,8
3 Усик Артем / Ільясова Альбіна Київ Харківська 847,5
4 Григоренко Денис / Єрчик Маргарита Київ Київ 764,6
5 Бурмака Павло / Моісеєнко Віталіна Дніпропетровська Дніпропетровська 762
6 Пономаренко Денис / Грушовець Ольга Донецька Донецька 692
7 Анисимов Денис Сніжне / Анісімова Світлана Донецька Донецька 568,3
8 Агневщиков Юрій / Камелькова Людмила Київ Київ 568
9 Кисельов Дмитро / Гончаренко Марьяна Одеська Одеська 552,7
10 Сохаіл Соул / Сидельнікова Анна Одеська Київ 474,2
11 Гетманцев Олександр / Марфола Оксана Харківська Харківська 392,2
12 Марков Сергій / Свирид Марія Одеська Одеська 352,4
13 Мигалюк Родіон / Саїнчук Тетяна Чернівецька Чернівецька 225,8
14 Бублик В'ячеслав / Корнєєва Ольга Запорізька Запорізька 217,9
15 Некрістов Станіслав / Некрістова Наталія Київ Київ 203,7
16 Арійчук Олександр / Арійчук Наталія Чернівецька Чернівецька 187,6
17 Мартов Володимир / Нестеренко Олена Харківська Київ 183,2
18 Савенков Антон / Спекторенко Катерина Дніпропетровська Дніпропетровська 133
19 Пивошенко Максим / Пивошенко Олена Донецька Донецька 132,7
20 Боцюн Костянтин / Зольдіна Євгенія Харківська Черкаська 126,7
21 Котляр Юрій / Борисова Марина Харківська Харківська 93,4
22 Пасічніченко Артем / Пасічніченко Інна Харківська Харківська 84,7
23 Криницький Юрій / Смірнова Світлана Одеська Одеська 68,7
24 Рудковський Василь / Тараненко Лілія Дніпропетровська Дніпропетровська 51,2
25 Шкуров Артем / Зелюкіна Світлана Харківська Харківська 27
26 Ромашко Віталій / Маслянок Вікторія Київ Київ 1
27 Солтис Андрій / Солтис Ганна Дніпропетровська Дніпропетровська 0
28 Кузнєцов Павло / Кузнєцова Вікторія Дніпропетровська Дніпропетровська 0

ЮНАКИ
Мотуз Єгор Кривий Ріг Дніпропетровська
Торський Андрій Київ Київ
Марченко Денис Черкаси Черкаська
Камельков Валерій Київ Київ
Пекарук Ілля Енергодар Запорізька

Вернуться в «ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ. ДИСЦИПЛІНА "501 DO".»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость