ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018

Анонсы, результаты, рейтинги...
Аватара пользователя
iamdima
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 дек 2015, 19:04
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018

Сообщение iamdima » 17 фев 2018, 17:05

ПОЛОЖЕННЯ
Про проведення Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) та 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO» у м.Кривий Ріг 17-18 березня 2018 року

1. Мета проведення турніру
1.1. Метою проведення турніру є визначення переможців Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) серед чоловіків та жінок в особистому заліку, та переможців 2-го етапу Кубка України з дартс в дисципліні «501DO», набір рейтингових очок, підвищення майстерності спортсменів, популяризація дартсу на території України.

2. Організатор турніру
2.1. Організаторами турніру є відокремлений підрозділ ВФД у Дніпровській області - Криворізька Дартс Ліга (президент КДЛ – Ширяєв Дмитро, 0674598570)
2.2. Організатор турніру забезпечує приміщення та обладнання для проведення турніру, належний перебіг турніру, підбиття підсумків турніру, нагородження переможців та призерів турніру.
2.3. Організатор турніру своєчасно та в достатньому обсязі інформує учасників турніру про місце і умови його проведення, надає іншу інформацію, необхідну учасникам змагань.
2.4. Спонсори та партнери турніру визначаються Організатором турніру.

3. Формат турніру та реєстрація учасників
3.1. Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) серед чоловіків та жінок в особистому заліку та 2-й етап Кубка України «501DO» в особистому заліку серед чоловіків та жінок проводиться згідно Положення ВФД «Про порядок проведення турнірів з дартсу національної категорії».
3.1.1. Реєстрація учасників на змагання закінчується 16 березня у 00-00 годин. Заяву на участь у змаганнях необхідно зробити по телефону (067) 4598570, або надіславши листа на електронну пошту - iamdima2011@gmail.com

3.2. Формат змагань
3.2.1. Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) серед чоловіків та жінок в особистому заліку
Формат Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) серед чоловіків та жінок в особистому заліку залежить від кількості зареєстрованих гравців та проходить в два етапи.

На першому етапі гравці розділені на групи, по 4-6 гравців в групі. Жеребкування здійснюється перед початком турніру. При жеребкуванні груп застосовується посів згідно з чинним національним рейтингом гравців в дартс. При жеребкуванні найкращі гравці за рейтингом формують перший кошик і без жеребу розподіляються у групи. При цьому 1,2,…,8 за рейтингом гравці посідають місця в групах A, B,…, H відповідно. Другий та інші кошики при жеребкуванні формують гравці, що за рейтингом посідають нижчі місця, при цьому представники кожного регіону розводяться по різних групах (починаючи з другого кошику і доки це теоретично можливо).

Турнір у кожній групі проводиться по круговій системі. Кожен гравець проводить матч з кожним суперником по групі з 1 сету до 3 перемог в легах. Місця у групі визначаються за такими критеріями (кожен наступний критерій застосовується лише при рівності всіх попередніх показників):
- Більша кількість перемог у сетах;
- Краща різниця виграних та програних легів;
- Більша кількість виграних легів;
- Більша кількість виграних сетів у матчах з суперниками, що мають рівні попередні показники ( у випадку з двома гравцями – перемога в особистій зустрічі);
- Краща різниця виграних та програних легів у матчах з суперниками, що мають рівні попередні показники;
- Більша кількість виграних легів у матчах з суперниками, що мають рівні попередні показники;
- Результати додаткового «золотого легу».

Другий етап
В другий етап (плей-офф) проходять кращі гравці, що як мінімум посіли перші та другі місця у своїх групах. До чвертьфінальної стадії плей-офф матч триває до чотирьох переможних легів (best of 5), перед початком гравці розігрують право початку легу. Чвертьфінальні матчи відбуваються з 1 сету до 4 перемог в легах. Учасники, що програли у матчах 1/4 фіналу, вважаються такими, що розділили на турнірі 5-8 місця.
Півфінальні матчі відбуваються з 1 сету до 4 перемог в легах. Гравці, що програли півфінали, грають матч за 3-4 місця з 1 сету до 4 перемог в легах.

Переможці півфіналів грають між собою фінал з 1 сету до 5 перемог у легах.

3.3. Формат II-го етапу Кубка України з дартс у дисципліні «501 DO» серед чоловіків та жінок у особистому заліку.

Змагання з дисципліни «501 DO» проходять окремо в чоловічому та жіночому особистих заліках згідно затверджених правил ВФД про проведення турнірів.

«501 DO» Відкритий загальнонаціональний рейтинговий турнір – II етап Кубку України.
Особистий залік. Групи (по 4-6 гравців в групі), плей-офф.
Чоловіки: у групах ігри до 3-х перемог у сеті.
Плей-офф до 4-х перемог у сеті.
Півфінали: до 4-х перемог у сеті.
Фінал - до 5 перемог у сеті
Жінки: у групах до 3-х перемог у сеті.
Плей-офф до фіналу до 4-х перемог,
Півфінали: до 4-х перемог у сеті.
фінал до 5-ти перемог у сеті.


4. Строки проведення
17 березня 2018 року, субота
10:00-11:00 Чоловіки, жінки – реєстрація на Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок). Розминка, жеребкування.
11:00-11:30 Відкриття турніру.
11:30-19:00 Чоловіки, жінки. Груповий етап. Стадія плей-офф. Фінал.

18 березня 2018 року, неділя
10:00-11:00 Реєстрація на турнір з «501 DO», жеребкування, розминка.
11:00-19:00 Чоловіки, жінки. Кубок України «501 DO». Груповий етап. Стадія плей-офф. Фінал.
19:00-19:30 Нагородження, закриття турніру.

У розкладі можливі зміни.

5. Нагородження
5.1. Нагородження переможців та призерів Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок) .
5.1.1. Переможці турніру нагороджується кубками, медалями та дипломами.
5.1.2. Гравці, що посіли друге та третє місця, нагороджуються медалями та дипломами.
5.1.3. Гравці, що посіли четверте місце, нагороджуються дипломами.
5.2. Нагородження переможців та призерів II-го етапу Кубку України «501 DO» в особистому заліку.
5.2.1. Переможці турніру нагороджується кубками, медалями та дипломами.
5.2.2. Гравці, що посіли друге та третє місце нагороджуються медалями та дипломами.
5.2.3. Гравці, що посіли четверте місце нагороджуються дипломами.


6. Місце проведення змагань
6.1. Місцем проведення змагань є кафе «Босфор», м-н 5-й Зарічний 61А (тел. 0564 955 963).

7. Суддівство.
7.1. До складу головної суддівської колегії турніру входять головний суддя, головний секретар та представник Організатора.
7.2. До складу розширеної суддівської колегії входять члени головної суддівської колегії, а також заступник головного судді, заступник головного секретаря, судді.
7.3. Робота суддівських колегій здійснюється відповідно Положення про суддів ВФД.

8. Одяг гравців
8.1. Гравці повинні бути охайно одягнутими.
8.2. Бажано темні брюки та ігрові клубні або командні футболки.
8.3. Жінкам забороняється грати в коротких спідницях та на високих підборах.

9. Права та обов’язки гравців та глядачів.
9.1. До участі в змаганнях не допускаються гравці, що знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
9.2. Гравцям забороняється розпивати алкогольні напої в ігровій зоні.
9.3. Забороняється паління в приміщенні, де проводяться змагання.
9.4. Забороняється вживати їжу та напої принесену с собою в місці проведення змагань.
9.5. Під час гри учасникам забороняється використовувати аудіо обладнання та мобільні телефони.
9.6. Гравці та глядачі зобов’язанні дотримуватись загально прийнятих правил проведення змагань та етикету.
9.7. Глядачам та гравцям, що не грають, забороняється знаходиться в ігровій зоні, підказувати та заважати іншим гравцям, що грають.
9.8. При відсутності гравця, якого визвали грати, більш ніж 5 хвилин, йому зараховується поразка.
9.9. Будь яке порушення цих правил несе за собою дискваліфікацію гравця з турніру без повернення вступних внесків.
9.10. Гравці, які беруть участь у змаганнях, автоматично погоджуються с правилами змагань.

10. Дисциплінарні покарання
10.1 Дисціплінарні покарання на турнірі відбуваються згідно дисціплінарних норм ВФД.
10.2 У зв’язку з ситуацію в країні, громадяни які відкрито підтримують непризнані республіки на території України, і це підтверджується фото та відео матеріалами, а також інформацією мас-медіа, не допускаються до змагань.
10.3 Громадяни, що проживають на окупованих територіях: Донецької, Луганської області та республіки Крим, які приймали участь у міжнародних змаганнях не як громадяни України, також не допускаються до змагань.
10.4 Якщо учасник під час проведення турніру буде використовувати символіку, яка заборонена українським законодавством та озвучувати лозунги проти української державності, проти цілісності України, та інше, що може дискредитувати Україну, дискваліфікуються без повернення внесків.
10.5 Контроль за виконанням дисциплінарних покарань лягає на Дисциплінарний комітет ВФД та організаторів турніру.

Питание и проживание участников осуществляется за счет командирующих организаций.
Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

Президент КДЛ – Дмитро Ширяєв


Транспорт Кривого Рога
Автовокзал:
http://www.infokr.com.ua/krivbass/trans ... vtovokzal/
ЖД вокзал:
http://www.infokr.com.ua/krivbass/trans ... index.html
Гостиницы Кривого Рога:
http://www.komandirovka.ru/hotels/krog/
Такси Кривого Рога:
http://taxi.memax.com.ua/taxi/sort/1/city/29/
Наиболее оптимальный вариант такси – 868 или 881 с мобильного.
Вложения
Снимок.JPG
Схема
Снимок.JPG (116.11 КБ) 1203 просмотра
Последний раз редактировалось iamdima 14 мар 2018, 23:06, всего редактировалось 2 раза.

Аватара пользователя
iamdima
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 дек 2015, 19:04
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Регистрация на ЧУ по Крикету 17.03.2018

Сообщение iamdima » 07 мар 2018, 16:56

Регистрация на ЧУ по Крикету 17.03.2018
Мужчины:
1 Усик Артем, м.Київ (Київ) / р. 921,75
2 Бушуй Олексій, м.Харків (Харківська) / р. 797,75
3 Омельченко Владислав, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 558,3
4 Кисельов Дмитро, м.Одеса (Одеська) / р. 527,55
5 Марков Сергій, м.Одеса (Одеська) / р. 442,1
6 Лагутін Андрій, м.Енергодар (Запорізька) / р. 423,5
7 Ледєньов Вадим, м.Київ (Київ) / р. 373,2
8 Мамика Олександр, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 347,5
9 Гетманцев Олександр, м.Харків (Харківська) / р. 329,15
10 Попков Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 273,2
11 Агневщиков Юрій, м.Авдіївка (Донецька) / р. 270,35
12 Котляр Юрій, м.Харків (Харківська) / р. 233,8
13 Рогов Віталій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 222,4
14 Анисимов Денис, м.Сніжне (Донецька) / р. 210,75
15 Бублик В'ячеслав, м.Запоріжжя (Запорізька) / р. 206,35
16 Васюра Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 201,25
17 Чумак Дмитро, м.Маріуполь (Донецька) / р. 199
18 Бурмака Павло, м.Дніпро (Дніпропетровська) / р. 198,15
19 Невінчаний Едуард, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 195,5
20 Буханцов Тарас, м.Київ (Київ) / р. 185,85
21 Акользін Дмитро, м.Маріуполь (Донецька) / р. 185,45
22 Мороз Ігор, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 167,15
23 Полторацький Сергій, м.Маріуполь (Донецька) / р. 153,45
24 Бутрій Володимир, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 146,85
25 Закіров Марат, м.Харків (Харківська) / р. 141,65
26 Іванов Олександр, м.Одеса (Одеська) / р. 138,4
27 Боцюн Костянтин, м.Харків (Харківська) / р. 133,4
28 Рудковський Василь, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 132,6
29 Барсуков Віталій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 108,65
30 Пекарук Ілля, м.Енергодар (Запорізька) / р. 107,15
31 Жук Валерій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 93,85
32 Деркач Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 93,4
33 Мотуз Єгор, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 79
34 Ширяєв Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 77,7
35 Шмідтке Анджей, м.Луцьк (Волинська) / р. 57,5
36 Шевченко Сергій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 56,15
37 Пекарук Олексій, м.Енергодар (Запорізька) / р. 51,65
38 Дегтярьов Михайло, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 50,1
39 Виговський Антон, м.Харків (Харківська) / р. 38,25
40 Десинський Максим, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 37,5
41 Солтис Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 37,25
42 Кулаков Володимир, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 25,6
43 Коваль Олександр, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 20,25
44 Штурко Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 12,9
45 Овчаренко Антон, м.Харків (Харківська) / р. 8,25
46 Ткаченко Сергій, м.Дніпро (Дніпропетровська) / р. 2,5
47 Лещенко Юрій, м.Харків (Харківська) / р. 0
48 Чіголя Артур, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
49 Галуба Ярек, м.Луцьк (Волинська) / р. 0
50 Тесленко-Пономаренко Олексій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
51 Солтис Нікіта, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
Последний раз редактировалось iamdima 19 мар 2018, 17:26, всего редактировалось 3 раза.

Аватара пользователя
iamdima
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 дек 2015, 19:04
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Регистрация на второй этап КУ в дисциплине 501DO 18.03.2018

Сообщение iamdima » 07 мар 2018, 16:57

Регистрация на второй этап КУ по 501DO 18.03.2018
Мужчины:
1 Усик Артем, м.Київ (Київ) / р. 921,75
2 Бушуй Олексій, м.Харків (Харківська) / р. 797,75
3 Омельченко Владислав, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 558,3
4 Кисельов Дмитро, м.Одеса (Одеська) / р. 527,55
5 Марков Сергій, м.Одеса (Одеська) / р. 442,1
6 Лагутін Андрій, м.Енергодар (Запорізька) / р. 423,5
7 Ледєньов Вадим, м.Київ (Київ) / р. 373,2
8 Мамика Олександр, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 347,5
9 Гетманцев Олександр, м.Харків (Харківська) / р. 329,15
10 Зарайський Володимир, м.Черкаси (Черкаська) / р. 324,85
11 Попков Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 273,2
12 Моісеєнко Віталіна, м.Дніпро (Дніпропетровська) / р. 272,4
13 Агневщиков Юрій, м.Авдіївка (Донецька) / р. 270,35
14 Котляр Юрій, м.Харків (Харківська) / р. 233,8
15 Рогов Віталій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 222,4
16 Анисимов Денис, м.Сніжне (Донецька) / р. 210,75
17 Бублик В'ячеслав, м.Запоріжжя (Запорізька) / р. 206,35
18 Васюра Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 201,25
19 Чумак Дмитро, м.Маріуполь (Донецька) / р. 199
20 Бурмака Павло, м.Дніпро (Дніпропетровська) / р. 198,15
21 Невінчаний Едуард, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 195,5
22 Буханцов Тарас, м.Київ (Київ) / р. 185,85
23 Акользін Дмитро, м.Маріуполь (Донецька) / р. 185,45
24 Савенков Антон, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 172,9
25 Мороз Ігор, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 167,15
26 Полторацький Сергій, м.Маріуполь (Донецька) / р. 153,45
27 Бутрій Володимир, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 146,85
28 Закіров Марат, м.Харків (Харківська) / р. 141,65
29 Іванов Олександр, м.Одеса (Одеська) / р. 138,4
30 Боцюн Костянтин, м.Харків (Харківська) / р. 133,4
31 Рудковський Василь, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 132,6
32 Барсуков Віталій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 108,65
33 Пекарук Ілля, м.Енергодар (Запорізька) / р. 107,15
34 Мотуз Єгор, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 79
35 Ширяєв Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 77,7
36 Варивода Володимир, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 77,5
37 Чорний Віталій, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 59,9
38 Шмідтке Анджей, м.Луцьк (Волинська) / р. 57,5
39 Шевченко Сергій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 56,15
40 Кульбаченко Олег, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 52,5
41 Пекарук Олексій, м.Енергодар (Запорізька) / р. 51,65
42 Дегтярьов Михайло, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 50,1
43 Антіпов Денис, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 49,85
44 Сергеєв Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 43,25
45 Виговський Антон, м.Харків (Харківська) / р. 38,25
46 Солтис Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 37,25
47 Кулаков Володимир, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 25,6
48 Грушовець Ольга, м.Маріуполь (Донецька) / р. 20,5
49 Коваль Олександр, м.Жовті Води (Дніпропетровська) / р. 20,25
50 Штурко Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 12,9
51 Зиков Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 10,5
52 Овчаренко Антон, м.Харків (Харківська) / р. 8,25
53 Дмитров Дмитро, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 7,5
54 Ткаченко Сергій, м.Дніпро (Дніпропетровська) / р. 2,5
55 Бондаренко Валерій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 1
56 Лещенко Юрій, м.Харків (Харківська) / р. 0
57 Алхімов Андрій, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
58 Чіголя Артур, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
59 Луков Олександр, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
60 Галуба Ярек, м.Луцьк (Волинська) / р. 0
61 Солтис Нікіта, м.Кривий Ріг (Дніпропетровська) / р. 0
Последний раз редактировалось iamdima 19 мар 2018, 17:29, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
iamdima
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 дек 2015, 19:04
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Результати Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок)

Сообщение iamdima » 19 мар 2018, 15:01

Результати Чемпіонату України з дартс в дисципліні «Крикет» (з нарахуванням штрафних очок)

ГРУПА А (1)
Усик Артем (Київ) (9-0) I
Рогов Віталій (Дніпропетровська) (6-3) II
Боцюн Костянтин (Харківська) (3-7) III
Штурко Дмитро (Дніпропетровська) (1-9) IV

ГРУПА B (2)
Бушуй Олексій (Харківська) (9-0) I
Акользін Дмитро (Донецька) (2-9) IV
Деркач Дмитро (Дніпропетровська) (6-7) II
Кулаков Володимир (Дніпропетровська) (5-6) III

ГРУПА C (3)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) (12-0) I
Буханцов Тарас (Київ) (8-6) III
Шмідтке Анджей (Волинська) (9-8) II
Лещенко Юрій (Харківська) (3-12) V
Тесленко-Пономаренко Олексій (Дніпропетровська) (5-11) IV

ГРУПА D (4)
Кисельов Дмитро (Одеська) (7-3) I
Мороз Ігор (Дніпропетровська) (7-4) II
Мотуз Єгор (Дніпропетровська) (0-9) IV
Коваль Олександр (Дніпропетровська) (6-4) III

ГРУПА E (5)
Марков Сергій (Одеська) (12-1) I
Бурмака Павло (Дніпропетровська) (7-7) III
Пекарук Ілля (Запорізька) (9-3) II
Овчаренко Антон (Харківська) (4-9) IV
Галуба Ярек (Волинська) (0-12) V

ГРУПА F (6)
Лагутін Андрій (Запорізька) (9-5) I
Бутрій Володимир (Дніпропетровська) (7-6) III
Барсуков Віталій (Дніпропетровська) (8-6) II
Чіголя Артур (Дніпропетровська) (2-9) IV

ГРУПА G (7)
Ледєньов Вадим (Київ) (9-1) I
Полторацький Сергій (Донецька) (5-6) III
Шевченко Сергій (Дніпропетровська) (1-9) IV
Виговський Антон (Харківська) (6-5) II

ГРУПА H (8)
Мамика Олександр (Дніпропетровська) (9-0) I
Чумак Дмитро (Донецька) (3-8) III
Іванов Олександр (Одеська) (4-9) IV
Солтис Андрій (Дніпропетровська) (6-5) II

ГРУПА I (9)
Гетманцев Олександр (Харківська) (5-6) III
Васюра Андрій (Дніпропетровська) (9-0) I
Жук Валерій (Дніпропетровська) (6-5) II
Дегтярьов Михайло (Дніпропетровська) (0-9) IV
(0-0)

ГРУПА J (10)
Попков Андрій (Дніпропетровська) (5-7) II
Анисимов Денис (Донецька) (3-8) IV
Закіров Марат (Харківська) (4-6) III
Десинський Максим (Дніпропетровська) (9-0) I

ГРУПА K (11)
Агневщиков Юрій (Донецька) (9-8) III
Бублик В'ячеслав (Запорізька) (11-4) I
Ширяєв Дмитро (Дніпропетровська) (10-6) II
Ткаченко Сергій (Дніпропетровська) (2-12) V
Солтис Нікіта (Дніпропетровська) (6-8) IV

ГРУПА L (12)
Котляр Юрій (Харківська) (6-7) III
Невінчаний Едуард (Дніпропетровська) (7-4) II
Рудковський Василь (Дніпропетровська) (9-3) I
Пекарук Олексій (Запорізька) (1-9) IV

1/16 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 0 Коваль Олександр (Дніпропетровська)
Ширяєв Дмитро (Дніпропетровська) 0 - 4 Деркач Дмитро (Дніпропетровська)
Мамика Олександр (Дніпропетровська) 4 - 0 Полторацький Сергій (Донецька)
Васюра Андрій (Дніпропетровська) 4 - 0 Барсуков Віталій (Дніпропетровська)
Марков Сергій (Одеська) 4 - 0 Агневщиков Юрій (Донецька)
Рудковський Василь (Дніпропетровська) 4 - 1 Виговський Антон (Харківська)
Кисельов Дмитро (Одеська) 4 - 3 Бутрій Володимир (Дніпропетровська)
Попков Андрій (Дніпропетровська) 1 - 4 Шмідтке Анджей (Волинська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 0 Кулаков Володимир (Дніпропетровська)
Жук Валерій (Дніпропетровська) 3 - 4 Мороз Ігор (Дніпропетровська)
Лагутін Андрій (Запорізька) 1 - 4 Котляр Юрій (Харківська)
Десинський Максим (Дніпропетровська) 3 - 4 Солтис Андрій (Дніпропетровська)
Ледєньов Вадим (Київ) 4 - 0 Гетманцев Олександр (Харківська)
Бублик В'ячеслав (Запорізька) 0 - 4 Пекарук Ілля (Запорізька)
Бушуй Олексій (Харківська) 4 - 0 Буханцов Тарас (Київ)
Невінчаний Едуард (Дніпропетровська) 4 - 3 Рогов Віталій (Дніпропетровська)

1/8 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 0 Деркач Дмитро (Дніпропетровська)
Мамика Олександр (Дніпропетровська) 4 - 0 Васюра Андрій (Дніпропетровська)
Марков Сергій (Одеська) 1 - 4 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
Кисельов Дмитро (Одеська) 4 - 1 Шмідтке Анджей (Волинська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 0 Мороз Ігор (Дніпропетровська)
Котляр Юрій (Харківська) 4 - 1 Солтис Андрій (Дніпропетровська)
Ледєньов Вадим (Київ) 4 - 0 Пекарук Ілля (Запорізька)
Бушуй Олексій (Харківська) 4 - 1 Невінчаний Едуард (Дніпропетровська)

1/4 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 3 Мамика Олександр (Дніпропетровська)
Рудковський Василь (Дніпропетровська) 4 - 1 Кисельов Дмитро (Одеська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 0 Котляр Юрій (Харківська)
Ледєньов Вадим (Київ) 2 - 4 Бушуй Олексій (Харківська)

1/2 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 1 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 2 Бушуй Олексій (Харківська)

ЗА 3 МІСЦЕ
Рудковський Василь (Дніпропетровська) 3 - 4 Бушуй Олексій (Харківська)

ФІНАЛ
Усик Артем (Київ) 5 - 3 Омельченко Владислав (Дніпропетровська)


Підсумковий протокол:
1 Усик Артем (Київ)
2 Омельченко Владислав (Дніпропетровська)
3 Бушуй Олексій (Харківська)
4 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
5-8 Мамика Олександр (Дніпропетровська)
5-8 Кисельов Дмитро (Одеська)
5-8 Котляр Юрій (Харківська)
5-8 Ледєньов Вадим (Київ)
9-16 Невінчаний Едуард (Дніпропетровська)
9-16 Пекарук Ілля (Запорізька)
9-16 Солтис Андрій (Дніпропетровська)
9-16 Мороз Ігор (Дніпропетровська)
9-16 Шмідтке Анджей (Волинська)
9-16 Марков Сергій (Одеська)
9-16 Васюра Андрій (Дніпропетровська)
9-16 Деркач Дмитро (Дніпропетровська)
17-32 Рогов Віталій (Дніпропетровська)
17-32 Буханцов Тарас (Київ)
17-32 Бублик В'ячеслав (Запорізька)
17-32 Гетманцев Олександр (Харківська)
17-32 Десинський Максим (Дніпропетровська)
17-32 Лагутін Андрій (Запорізька)
17-32 Жук Валерій (Дніпропетровська)
17-32 Кулаков Володимир (Дніпропетровська)
17-32 Попков Андрій (Дніпропетровська)
17-32 Бутрій Володимир (Дніпропетровська)
17-32 Виговський Антон (Харківська)
17-32 Агневщиков Юрій (Донецька)
17-32 Барсуков Віталій (Дніпропетровська)
17-32 Полторацький Сергій (Донецька)
17-32 Ширяєв Дмитро (Дніпропетровська)
17-32 Коваль Олександр (Дніпропетровська)
33-36 Закіров Марат (Харківська)
33-36 Чумак Дмитро (Донецька)
33-36 Бурмака Павло (Дніпропетровська)
33-36 Боцюн Костянтин (Харківська)
37-48 Пекарук Олексій (Запорізька)
37-48 Солтис Нікіта (Дніпропетровська)
37-48 Анисимов Денис (Донецька)
37-48 Дегтярьов Михайло (Дніпропетровська)
37-48 Іванов Олександр (Одеська)
37-48 Шевченко Сергій (Дніпропетровська)
37-48 Чіголя Артур (Дніпропетровська)
37-48 Овчаренко Антон (Харківська)
37-48 Мотуз Єгор (Дніпропетровська)
37-48 Тесленко-Пономаренко Олексій (Дніпропетровська)
37-48 Акользін Дмитро (Донецька)
37-48 Штурко Дмитро (Дніпропетровська)
49-51 Ткаченко Сергій (Дніпропетровська)
49-51 Галуба Ярек (Волинська)
49-51 Лещенко Юрій (Харківська)


Жінки
ГРУПА А (1)
Моісеєнко Віталіна (12-0) I
Анісімова Світлана (5-9) IV
Грушовець Ольга (9-4) II
Солтис Ганна (1-12) V
Борисова Марина (7-9) III

ГРУПА B (2)
Чумак Ганна (14-4) II
Ледєньова Наталя (15-4) I
Спекторенко Катерина (6-13) V
Марфола Оксана (8-10) III
Свирид Марія (3-11) VI
Калаур Інна (6-10) IV

1/2 ФІНАЛУ
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 4 - 0 Чумак Ганна (Донецька)
Ледєньова Наталя (Київ) 4 - 0 Грушовець Ольга (Донецька)

МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
Чумак Ганна (Донецька) 1 - 4 Грушовець Ольга (Донецька)

ФІНАЛ
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 5 - 0 Ледєньова Наталя (Київ)

Підсумковий протокол:
1 Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська)
2 Ледєньова Наталя (Київ)
3 Грушовець Ольга (Донецька)
4 Чумак Ганна (Донецька)
5-8 Марфола Оксана
5-8 Борисова Марина
5-8 Анісімова Світлана
5-8 Калаур Інна
8-11 Солтис Ганна
8-11 Спекторенко Катерина
8-11 Свирид Марія
Последний раз редактировалось iamdima 19 мар 2018, 15:22, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
iamdima
Сообщения: 37
Зарегистрирован: 03 дек 2015, 19:04
Откуда: Кривой Рог
Контактная информация:

Результати 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO»

Сообщение iamdima » 19 мар 2018, 15:04

Результати 2-го етапу Кубка України з дартс 2018 року в особистому заліку в дисципліні «501DO»

ГРУПА А (1)
1 Усик Артем (Київ) (12-0) I
2 Анисимов Денис (Донецька) (4-12) V
3 Мороз Ігор (Дніпропетровська) (9-5) II
4 Шевченко Сергій (Дніпропетровська) (3-11) IV
5 Алхімов Андрій (Дніпропетровська) (8-8) III

ГРУПА B (2)
1 Бушуй Олексій (Харківська) (12-3) I
2 Буханцов Тарас (Київ) (11-5) II
3 Бутрій Володимир (Дніпропетровська) (9-8) III
4 Дегтярьов Михайло (Дніпропетровська) (5-11) IV
5 Зиков Андрій (Дніпропетровська) (2-12) V

ГРУПА C (3)
1 Омельченко Владислав (Дніпропетровська) (12-0) I
2 Агневщиков Юрій (Донецька) (6-9) IV
3 Закіров Марат (Харківська) (9-7) II
4 Кульбаченко Олег (Дніпропетровська) (8-7) III
5 Ткаченко Сергій (Дніпропетровська) (0-12) V

ГРУПА D (4)
1 Кисельов Дмитро (Одеська) (15-0) I
2 Бурмака Павло (Дніпропетровська) (6-10) IV
3 Пекарук Ілля (Запорізька) (12-3) II
4 Виговський Антон (Харківська) (8-9) III
5 Галуба Ярек (Волинська) (1-15) VI
6 Солтис Нікіта (Дніпропетровська) (7-12) V

ГРУПА E (5)
1 Марков Сергій (Одеська) (11-5) I
2 Невінчаний Едуард (Дніпропетровська) (10-7) III
3 Мотуз Єгор (Дніпропетровська) (2-12) V
4 Шмідтке Анджей (Волинська) (10-5) II
5 Штурко Дмитро (Дніпропетровська) (6-10) IV

ГРУПА F (6)
1 Лагутін Андрій (Запорізька) (6-9) III
2 Васюра Андрій (Дніпропетровська) (12-0) I
3 Боцюн Костянтин (Харківська) (4-10) V
4 Сергеєв Андрій (Дніпропетровська) (5-10) IV
5 Луков Олександр (Дніпропетровська) (9-7) II

ГРУПА G (7)
1 Ледєньов Вадим (Київ) (12-4) I
2 Акользін Дмитро (Донецька) (7-9) III
3 Рудковський Василь (Дніпропетровська) (11-4) II
4 Антіпов Денис (Дніпропетровська) (2-12) V
5 Лещенко Юрій (Харківська) (6-9) IV

ГРУПА H (8)
1 Мамика Олександр (Дніпропетровська) (12-1) I
2 Котляр Юрій (Харківська) (10-7) II
3 Барсуков Віталій (Дніпропетровська) (7-8) III
4 Грушовець Ольга (Донецька) (4-12) V
5 Дмитров Дмитро (Дніпропетровська) (6-11) IV

ГРУПА I (9)
1 Гетманцев Олександр (Харківська) (9-6) II
2 Рогов Віталій (Дніпропетровська) (12-2) I
3 Полторацький Сергій (Донецька) (5-9) IV
4 Чорний Віталій (Дніпропетровська) (8-8) III
5 Чіголя Артур (Дніпропетровська) (3-12) V

ГРУПА J (10)
1 Зарайський Володимир (Черкаська) (11-5) I
2 Савенков Антон (Дніпропетровська) (6-10) IV
3 Іванов Олександр (Одеська) (6-10) IV
4 Солтис Андрій (Дніпропетровська) (9-8) III
5 Коваль Олександр (Дніпропетровська) (10-9) II

ГРУПА K (11)
1 Попков Андрій (Дніпропетровська) (5-12) V
2 Бублик В'ячеслав (Запорізька) (7-11) IV
3 Варивода Володимир (Дніпропетровська) (12-5) I
4 Кулаков Володимир (Дніпропетровська) (10-4) II
5 Овчаренко Антон (Харківська) (8-10) III

ГРУПА L (12)
1 Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) (11-4) I
2 Чумак Дмитро (Донецька) (9-9) II
3 Ширяєв Дмитро (Дніпропетровська) (9-11) IV
4 Пекарук Олексій (Запорізька) (8-10) III
5 Бондаренко Валерій (Дніпропетровська) (8-11) V

1/16 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 0 Невінчаний Едуард
Кулаков Володимир (Дніпропетровська) 3 - 4 Буханцов Тарас (Київ)
Мамика Олександр (Дніпропетровська) 4 - 0 Солтис Андрій
Рогов Віталій (Дніпропетровська) 4 - 0 Луков Олександр (Дніпропетровська)
Марков Сергій (Одеська) 4 - 3 Барсуков Віталій
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 1 - 4 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
Кисельов Дмитро (Одеська) 3 - 4 Алхімов Андрій
Коваль Олександр (Дніпропетровська) 4 - 2 Закіров Марат (Харківська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 0 Бутрій Володимир
Гетманцев Олександр (Харківська) 4 - 2 Пекарук Ілля (Запорізька)
Васюра Андрій (Дніпропетровська) 4 - 0 Пекарук Олексій
Зарайський Володимир (Черкаська) 2 - 4 Котляр Юрій (Харківська)
Ледєньов Вадим (Київ) 4 - 0 Чорний Віталій
Варивода Володимир (Дніпропетровська) 4 - 3 Шмідтке Анджей (Волинська)
Бушуй Олексій (Харківська) 4 - 1 Кульбаченко Олег
Чумак Дмитро (Донецька) 1 - 4 Мороз Ігор (Дніпропетровська)

1/8 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 0 Буханцов Тарас (Київ)
Мамика Олександр (Дніпропетровська) 4 - 1 Рогов Віталій (Дніпропетровська)
Марков Сергій (Одеська) 2 - 4 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
Алхімов Андрій 3 - 4 Коваль Олександр (Дніпропетровська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 0 Гетманцев Олександр (Харківська)
Васюра Андрій (Дніпропетровська) 4 - 0 Котляр Юрій (Харківська)
Ледєньов Вадим (Київ) 4 - 0 Варивода Володимир (Дніпропетровська)
Бушуй Олексій (Харківська) 4 - 0 Мороз Ігор (Дніпропетровська)

1/4 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 3 Мамика Олександр (Дніпропетровська)
Рудковський Василь (Дніпропетровська) 4 - 1 Коваль Олександр (Дніпропетровська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 4 - 3 Васюра Андрій (Дніпропетровська)
Ледєньов Вадим (Київ) 1 - 4 Бушуй Олексій (Харківська)

1/2 ФІНАЛУ
Усик Артем (Київ) 4 - 0 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
Омельченко Владислав (Дніпропетровська) 2 - 4 Бушуй Олексій (Харківська)

ЗА 3 МІСЦЕ
Рудковський Василь (Дніпропетровська) 4 - 0 Омельченко Владислав (Дніпропетровська)

ФІНАЛ
Усик Артем (Київ) 5 - 3 Бушуй Олексій (Харківська)


Підсумковий протокол:
1 Усик Артем (Київ)
2 Бушуй Олексій (Харківська)
3 Рудковський Василь (Дніпропетровська)
4 Омельченко Владислав (Дніпропетровська)
5-8 Мамика Олександр (Дніпропетровська)
5-8 Коваль Олександр (Дніпропетровська)
5-8 Васюра Андрій (Дніпропетровська)
5-8 Ледєньов Вадим (Київ)
9-16 Мороз Ігор (Дніпропетровська)
9-16 Варивода Володимир (Дніпропетровська)
9-16 Котляр Юрій (Харківська)
9-16 Гетманцев Олександр (Харківська)
9-16 Алхімов Андрій
9-16 Марков Сергій (Одеська)
9-16 Рогов Віталій (Дніпропетровська)
9-16 Буханцов Тарас (Київ)
17-32 Чумак Дмитро (Донецька)
17-32 Кульбаченко Олег
17-32 Шмідтке Анджей (Волинська)
17-32 Чорний Віталій
17-32 Зарайський Володимир (Черкаська)
17-32 Пекарук Олексій
17-32 Пекарук Ілля (Запорізька)
17-32 Бутрій Володимир
17-32 Закіров Марат (Харківська)
17-32 Кисельов Дмитро (Одеська)
17-32 Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська)
17-32 Барсуков Віталій
17-32 Луков Олександр (Дніпропетровська)
17-32 Солтис Андрій
17-32 Кулаков Володимир (Дніпропетровська)
17-32 Невінчаний Едуард
33-36 Овчаренко Антон (Харківська)
33-36 Виговський Антон (Харківська)
33-36 Акользін Дмитро (Донецька)
33-36 Лагутін Андрій (Запорізька)
37-48 Ширяєв Дмитро (Дніпропетровська)
37-48 Бублик В'ячеслав (Запорізька)
37-48 Іванов Олександр (Одеська)
37-48 Полторацький Сергій (Донецька)
37-48 Дмитров Дмитро (Дніпропетровська)
37-48 Лещенко Юрій (Харківська)
37-48 Сергеєв Андрій (Дніпропетровська)
37-48 Штурко Дмитро (Дніпропетровська)
37-48 Бурмака Павло (Дніпропетровська)
37-48 Агневщиков Юрій (Донецька)
37-48 Дегтярьов Михайло (Дніпропетровська)
37-48 Шевченко Сергій (Дніпропетровська)
49-60 Бондаренко Валерій (Дніпропетровська)
49-60 Попков Андрій (Дніпропетровська)
49-60 Савенков Антон (Дніпропетровська)
49-60 Чіголя Артур (Дніпропетровська)
49-60 Грушовець Ольга (Донецька)
49-60 Антіпов Денис (Дніпропетровська)
49-60 Боцюн Костянтин (Харківська)
49-60 Мотуз Єгор (Дніпропетровська)
49-60 Солтис Нікіта (Дніпропетровська)
49-60 Ткаченко Сергій (Дніпропетровська)
49-60 Зиков Андрій (Дніпропетровська)
49-60 Анисимов Денис (Донецька)
61 Галуба Ярек (Волинська)



Жінки
ГРУПА А (1)
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) (9 - 5) I
Грушовець Ольга (Донецька) (9 - 6) II
Марфола Оксана (Харківська) (10 - 6) III
Тараненко Лілія (Дніпропетровська) (9 - 8) IV
Зольдіна Євгєнія (Черкаська) (0 - 12) V

ГРУПА B (2)
Чумак Ганна (Донецька) (8 - 6) II
Спекторенко Катерина (Дніпропетровська) (9 - 3) I
Борисова Марина (Харківська) (5 - 7) III
Свирид Марія (Одеська) (3 - 9) IV

ГРУПА С (3)
Ледєньова Наталя (Київ) (8 - 5) II
Анісімова Світлана (Донецька) (9 - 2) I
Солтис Ганна (Дніпропетровська) (5 - 7) III
Чабанова Ганна (Дніпропетровська) (1 - 9) IV

1/4 ФІНАЛУ
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 4 - 1 Борисова Марина (Харківська)
Ледєньова Наталя (Київ) 2 - 4 Чумак Ганна (Донецька)
Анісімова Світлана (Донецька) 1 - 4 Грушовець Ольга (Донецька)
Спекторенко Катерина (Дніпропетровська) 4 - 1 Марфола Оксана (Харківська)

1/2 ФІНАЛУ
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 4 - 1 Чумак Ганна (Донецька)
Грушовець Ольга (Донецька) 4 - 1 Спекторенко Катерина (Дніпропетровська)

МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
Чумак Ганна (Донецька) 4 - 1 Спекторенко Катерина (Дніпропетровська)

ФІНАЛ
Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська) 5 - 2 Грушовець Ольга (Донецька)

Підсумковий протокол:
1 Моісеєнко Віталіна (Дніпропетровська)
2 Грушовець Ольга (Донецька)
3 Чумак Ганна (Донецька)
4 Спекторенко Катерина (Дніпропетровська)
5-8 Ледєньова Наталя (Київ)
5-8 Анісімова Світлана (Донецька)
5-8 Марфола Оксана (Харківська)
5-8 Борисова Марина (Харківська)
9 Солтис Ганна (Дніпропетровська)
10-12 Чабанова Ганна (Дніпропетровська)
10-12 Свирид Марія (Одеська)
10-12 Тараненко Лілія (Дніпропетровська)
13 Зольдіна Євгєнія (Черкаська)

DimAnn
Сообщения: 17
Зарегистрирован: 11 авг 2015, 08:45

Re: ПОЛОЖЕННЯ - Чемпіонат України з дартс в дисципліні «Крикет» та 2-й етап КУ «501DO» у м. Кривий Ріг 17-18.03.2018

Сообщение DimAnn » 19 мар 2018, 16:54

За оперативность результатов - пять баллов! Но есть поправочка: 501 DO группа L (12) Чумак -Ширяев 3:1. Соответственно Чумак (9-8)II, Ширяев (8-11)V, Бондаренко (8-11) IV и тогда итоговые места указаны не верно. Касается Ширяева и Бондаренко


Вернуться в «ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей