ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Анонсы, результаты, рейтинги...
admin
Администратор
Сообщения: 89
Зарегистрирован: 05 янв 2015, 15:01

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Сообщение admin » 01 май 2018, 10:54

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Положення про проведення 5-го етапу Кубка України з дартсу 2018 року в особистому заліку у дисципліні «501DO» та Командного Чемпіонату України у дисципліні «501DO» у м. Черкаси 26-27 травня 2018 року.

1. Мета проведення турніру
1.1. Метою проведення турніру є визначення переможців командного Чемпіонату України та переможців 5-го етапу Кубка України з дартсу у дисципліні «501DO» серед чоловіків та жінок, підвищення майстерності спортсменів, популяризація дартсу на території України.

2. Організатор турніру
2.1. Організаторами турніру є відокремлений підрозділ Всеукраїнської Федерації Дартсу у Черкаській області.
2.2. Організатор турніру забезпечує приміщення та обладнання для проведення турніру, належний перебіг турніру, підбиття підсумків турніру, нагородження переможців та призерів турніру.
2.3. Організатор турніру своєчасно та в достатньому обсязі інформує учасників турніру про місце та умови його проведення, надає іншу інформацію, необхідну учасникам змагань.
2.4. Спонсори та партнери турніру визначаються Організатором турніру.

3. Формат змагань.
3.1. Формат Командного Чемпіонату України дартсу серед чоловіків та жінок.
3.1.1. Командний Чемпіонат України пройде згідно діючого «Положення щодо проведення командних змагань з дартсу». (viewtopic.php?f=47&t=75)
3.1.2. Склад команд.
3.1.2.1. Чоловіча команда складається з 4-х гравців.
3.1.2.2. Жіноча команда складається з 2-х гравців.
3.2. Формат 5-го етапу Кубка України дартсу у дисципліні «501DO» серед чоловіків та жінок.
3.2.1. 5-й етап Кубка України проходять в особистому заліку серед чоловіків та жінок та проводяться згідно «Положення про порядок проведення турнірів з дартсу національної категорії». (viewtopic.php?f=47&t=793)
3.2.2. Змагання серед чоловіків та жінок, в залежності від кількості гравців, пройдуть в два етапи: груповий етап та етап плей-офф.
3.2.2.1. Матчі на груповому етапі складаються з одного сету до 3 перемог в легах.
3.2.2.2. Матчі на етапі плей-офф та матч за 3-те місце складаються з одного сету до 4 перемог в легах.
3.2.2.3. Фінал складається з одного сету до 5 перемог в легах.

4.Реєстрація учасників.
4.1. Реєстрація на командний Чемпіонат України.
4.1.1. Реєстрація учасників на змагання закінчується 25 травня 2018 року о 00-00 годині. Заявку команди встановленого зразка необхідно надіслати на електронну пошту – perilo225@gmail.com або udf.darts@gmail.com
Учасники можуть бути не допущені до турніру без попередньої реєстрації.
4.2. Реєстрація на 5-й етап Кубка України..

5. Строки проведення
26 травня 2018 року, субота
10:00-11:00 Реєстрація на командний Чемпіонат України.
11:00-11:30 Жеребкування.
11:30-12:00 Відкриття турніру.
12:00-20:00 Командний Чемпіонат України.

27 травня 2018 року, неділя
10:00-11:00 Чоловіки, жінки – реєстрація на 5-й етап КУ.
11:00-11:30 Жеребкування.
11:30-19:00 Чоловіки, жінки. 5-й етап Кубку України «501 DO».
19:00-19:30 Нагородження, закриття турніру.

У розкладі можливі зміни.

6. Нагородження
6.1. Переможці турнірів нагороджується кубками, медалями та дипломами.
6.2. Гравці, що посіли друге та третє місце нагороджуються медалями та дипломами.
6.3. Гравці, що посіли четверте місце нагороджуються дипломами.

7. Місце та дата проведення змагань
7.1. Місцем проведення змагань є Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Свідівок, база «Дахнівська Січ».
7.2. Дата проведення змагань 26-27 травня 2018 року.

8. Суддівство.
8.1. До складу головної суддівської колегії турніру входять головний суддя та судді.
8.2. До складу розширеної суддівської колегії входять члени головної суддівської колегії, а також секретар та заступник секретаря.
8.3. Робота суддівських колегій здійснюється відповідно Положення про суддів ВФД.

9. Одяг гравців
9.1. Гравці повинні бути охайно одягнутими.
9.2. Бажано темні брюки та ігрові клубні або командні футболки.
9.3. Жінкам забороняється грати в коротких спідницях та на високих підборах.

10. Права та обов’язки гравців та глядачів.
10.1. До участі в змаганнях не допускаються гравці, що знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
10.2. Гравцям забороняється розпивати алкогольні напої в ігровій зоні.
10.3. Забороняється паління в приміщенні, де проводяться змагання.
10.4. Під час гри учасникам забороняється використовувати аудіо обладнання та мобільні телефони.
10.5. Гравці та глядачі зобов’язанні дотримуватись загально прийнятих правил проведення змагань та етикету.
10.6. Глядачам та гравцям, що не грають, забороняється знаходиться в ігровій зоні, підказувати та заважати іншим гравцям, що грають.
10.7. При відсутності гравця, якого позвали грати, більш ніж 5 хвилин, йому зараховується поразка.
10.8. Будь яке порушення цих правил несе за собою дискваліфікацію гравця з турніру без повернення вступних внесків.
10.9. Гравці, які беруть участь у змаганнях, автоматично погоджуються з правилами змагань.

11. Дисциплінарні покарання
11.1 Дисциплінарні покарання на турнірі відбуваються згідно дисциплінарних норм ВФД.
11.2 У зв’язку з ситуацію в країні, громадяни які відкрито підтримують не признані республіки на території України, і це підтверджується фото та відео матеріалами, а також інформацією масмедіа, не допускаються до змагань.
11.3 Громадяни, що проживають на окупованих територіях: Донецької, Луганської області та республіки Крим, які брали участь у міжнародних змаганнях не як громадяни України, також не допускаються до змагань.
11.4 Якщо учасник під час проведення турніру буде використовувати символіку, яка заборонена українським законодавством та озвучувати лозунги проти української державності, проти цілісності України, та інше, що може дискредитувати Україну, дискваліфікуються без повернення внесків.
11.5 Контроль за виконанням дисциплінарних покарань лягає на Дисциплінарний комітет ВФД та організаторів турніру.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.
Вложения
ZAYVKA_KOMANDNIY_BLANK.xls
(58 КБ) 30 скачиваний

Владимир
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 28 ноя 2016, 17:58

Re: ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Сообщение Владимир » 08 май 2018, 20:15

Реєстрація на 5-й етап Кубку України в дисципліні «501DO»
Чоловіки

Усик Артем Київ Київ 921,8
Бушуй Олексій Харків Харківська 835,8
Кисельов Дмитро Одеса Одеська 601,2
Омельченко Владислав Кривий Ріг Дніпропетровська 572,8
Марков Сергій Одеса Одеська 523,7
Ледєньов Вадим Київ Київ 477,5
Сохаіл Соул Одеса Одеська 430,3
Пономаренко Денис Маріупрль Донецька 368,2
Васюра Андрій Кривий Ріг Дніпропетровська 363,0
Лагутін Андрій Енергодар Запорізька 357,9
Котляр Юрій Харків Харківська 345,9
Григоренко Денис Київ Київ 336,9
Рудковський Василь Кривий Ріг Дніпропетровська 332,5
Гетманцев Олександр Харків Харківська 329,2
Царолунга Дмитро Одеса Одеська 309,9
Невінчаний Едуард Кривий Ріг Дніпропетровська 307,6
Рогов Віталій Кривий Ріг Дніпропетровська 263,5
Морозов Сергій Київ Київ 258,7
Чумак Дмитро Маріуполь Донецька- 255,8
Мамика Олександр Кривий Ріг Дніпропетровська 254,3
Анисимов Денис Сніжне Донецька 240,5
Агневщиков Юрий Авдіївка Донецька 225
Пекарук Ілля Енергодар Запорізька 174,5
Бурмака Павло Дніпро Дніпропетровська 162,4
Солтис Андрій Кривий Ріг Дніпропетровськ 152,0
Бублик В'ячеслав Запоріжжя Запорізька 156,9
Мартов Володимир Харків Харківська 139,2
Боцюн Костянтин Харків Харківська 134,4
Стецишин Виталий Львів Львівська 134,3
Хімчак Сергій Жовті Води Дніпропетровська 130,9
Савенков Антон Кривий Ріг Дніпропетровська 130,7
Полторацкий Сергій Маріуполь Донецька 127,4
Коваль Олександр Жовті Води Дніпропетровська 124,9
Кульбаченко Олег Жовті Води Дніпропетровська 100,1
Карабан Юрій Ровеньки Луганська 103,1
Ковальов Дмитро Харків Харківська 86,3
Мотуз Єгор Кривий Ріг Дніпропетровська 72,5
Торський Тарас Київ Київ 69,4
Деркач Дмитро Кривий Ріг Дніпропетровська 67,8
Чорний Віталій Жовті Води Дніпропетровська 62,0
Гончаренко Олександр Одеса Одеська 61,7
Доманін Євген Одеса Одеська 51,7
Виговський Антон Харків Харківська 53,8
Панченко Олексій Одеса Одеська 49,7
Пекарук Олексій Енергодар Запорізька 46,8
Шкуров Артем Харків Харківська 47,3
Антіпов Денис Жовті Води Дніпропетровська 43,4
Лещенко Юрій Харків Харківська 40,6
Пометун Руслан Київ Київ 38,3
Ромашко Віталій Київ Київ 38,3
Заборний Андрій Одеса Одеська 35,2
Овчаренко Антон Харків Харківська 23,8
Торський Євген Київ Київ 16,8
Кондарюк Микола Одеса Одеська 12,9
Мотуз Едуард Кривой Рог Дніпропетровська 1,5
Бабанін Дмитро Харків Харківська 1,5
Черкасов Костянтин Запоріжжя Запорізька 2,0
Борисенко Сергій Харків Харківська 1,0
Солтис Нікіта Кривий Ріг Дніпропетровськ 1,0
Пеленов Сергій Маріуполь Донецька 0,0
Перес Володимир Харків Харківська 0
Подорожній Євген Харків Харківська 0
Удовиченко Едуард Сєвєродонецьк Луганська 0
Багрянцев Іван Сєвєродонецьк Луганська 0
Бєлов Артем Сєвєродонецьк Луганська 0
Кунченко Євген Сєвєродонецьк Луганська 0
Цибух Антон Кривий Ріг Дніпропетровська 0
Григоренко Вiктор Кривий Ріг Дніпропетровська 0
Проценко Павло Черкаси Черкаська 0

Жінки
Чумак Ганна Маріуполь Донецька 851,5
Моісеєнко Віталіна Дніпро Дніпропетровська 801,5
Ледєньова Наталя Київ Київ 496,0
Грушовець Ольга Маріуполь Донецька 352,5
Анісімова Світлана Донецьк Донецька 317,5
Марфола Оксана Харків Харківська 234,5
Ільясова Альбіна Київ Київ 150,0
Спекторенко Катерина Кривий Ріг Дніпропетровська 148,5
Солтис Ганна Кривий Ріг Дніпропетровська 134,5
Борисова Марина Харків Харківська 129,0
Гончаренко Мар'яна Одеса Одеська 50,5
Свирид Марія Одеса Одеська 44,0
Харченко Тетяна Черкаси Черкаська 23,0
Захарова Зоя Харків Харківська 11,0
Чабанова Ганна Кривий Ріг Дніпропетровська 10,0
Смірнова Світлана Одеса Одеська 7,0
Зелюкіна Світлана Харків Харківська 7,0
Зольдіна Євгенія Черкаси Черкаська 1,0
Лосєва Марія Харків Харківська 0
Полтавець Світлана Харків Харківська 0
Соколова Вiкорiя Черкаси Черкаська 0

Реєстрація на командний Чемпіонат України
Чоловіки

Дмитрий Киселев / Сергей Марков / Дмитрий Царолунга / Сохаіл Соул (Одеса-1) 601,2 + 523,7 + 309,9 + 430,3 = 1865,1
Усик Артем / Ледєньов Вадим / Григоренко Денис / Ромашко Віталій (Київ-1) 921,8 + 477,5 + 336,9 + 38,3 = 1774,5
Бушуй Олексій / Гетманцев Олександр / Ковальов Дмитро / Котляр Юрій (Харків-1) 835,8 + 329,2 + 86,3 + 345,9 = 1597,2
Мамика Олександр / Васюра Андрій / Омельченко Владислав / Невінчаний Едуард (Кривий Ріг-1) 254,3 + 363,0 + 572,8 + 307,6 = 1497,7
Пономаренко Денис / Чумак Дмитро /Полторацький Сергій / Агневщиков Юрий (Маріуполь) 368,2 + 255,8 + 127,4 +225 = 976,4
Бурмака Павло / Бублик В'ячеслав / Лагутін Андрій / Моісеєнко Віталіна (Дніпро) 162,4 + 155,9 + 357,9 + 255,8 = 933
Солтис Андрій /Рогов Віталій / Анисимов Денис / Солтис Нікіта (Кривий Ріг-2)152,0 + 263,5 + 240,5 + 1,0 = 657
Буравльов Костянтин/ Пивошенко Максим / Тямолов Роман/ Агневщиков Анатолій (Авдіївка) 159,0+ 146,8+121,0+ 103,3= 530,1
Хімчак Сергій / Коваль Олександр / Кульбаченко Олег / Антіпов Денис (Жовті Води) 130,9 +124,9 +100,1 + 43,4 = 399,3
Торський Тарас / Торський Євген / Морозов Сергій / Пометун Руслан Київ Київ 69,4 + 16,8 + 258,7 + 38,3 = 383,2
Пекарук Олексій / Боцюн Костянтин / Пекарук Ілля /Зольдін Фелікс (Чех)46,8 + 134,4 + 174,5 + 0 = 355,7
Виговський Антон / Лещенко Юрій / Мартов Володимир / Шкуров Артем (Харків-2) 53,8 + 40,6 + 139,2 + 47,3 = 280,9
Деркач Дмитро / Савенков Антон / Цибух Антон / Мотуз Єгор (Кривий Ріг-3) 67,8 + 130,7 + 0 + 72,5 = 271
Зарайський Володимир/Соколов Володимир/Бутов Олександр/Почапський Василь (Черкаси) 264,0+1,0+0+0 = 265,0
Заборный Андрей / Панченко Алексей / Гончаренко Александр / Доманин Евгений (Одеса-2) 35,2 + 49,7 + 61,7 + 51,7 = 198,3
Кондарюк Николай / Скиданчук Виктор / Андреев Максим / Черкасов Константин (Одеса-3) 12,9 + 1,5 + 0 + 2 = 16,4
Бабанін Дмитро / Борисенко Сергій / Перес Володимир / Подорожній Євген (Харків-3)1,5 + 1,0 + 0 + 0 = 2,5
Багрянцев Іван / Бєлов Артем / Кунченко Євген / Удовиченко Едуард (Сєвєродонецьк)0+0+0+0 = 0

Жінки
Чумак Анна/ Грушовец Ольга (Маріуполь)- 851,5 + 352,5 = 1204,0
Ледєньова Наталя / Ільясова Альбіна (Київ) 496,0 + 150,0 = 646
Марфола Оксана / Борисова Марина (Харків) 234,5 + 129,0 = 363,4
Гончаренко Мар'яна / Свирид Марія (Одеса)50,5 + 44 = 94,5
Харченко Тетяна / Соколова Вiкорiя (Черкаси) 23,0 + 0 = 23,0
Смірнова Світлана / Захарова Зоя 7,0 + 11 = 18,0
Лосєва Марія / Полтавець Світлана (Харків)0
Последний раз редактировалось Владимир 06 июн 2018, 14:39, всего редактировалось 3 раза.

slon
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 май 2018, 10:27

Re: ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Сообщение slon » 01 июн 2018, 09:36

Результаты личного турнира
Вложения
личка женщины.xlsx
(176.97 КБ) 37 скачиваний
личка мужчины.xlsx
(402.86 КБ) 51 скачивание

slon
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 01 май 2018, 10:27

Re: ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2018"

Сообщение slon » 01 июн 2018, 09:37

Результаты командного турнира
Вложения
Команды женские.xlsx
(176.41 КБ) 31 скачивание
Команды мужские.xlsx
(177.49 КБ) 54 скачивания


Вернуться в «ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость