ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2019"

Анонсы, результаты, рейтинги...
Андрей Морозов
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 фев 2015, 21:33

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2019"

Сообщение Андрей Морозов » 18 апр 2019, 13:26

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗМАГАННЯ "КУБОК ДНІПРОВСЬКІ ХВИЛІ - 2019"

Положення про проведення 4-го етапу Кубка України з дартсу 2019 року в особистому заліку у дисципліні «501DO» та Чемпіонату України серед команд у дисципліні «501DO» у м. Черкаси 18-19 травня 2019 року.

1. Мета проведення турніру
1.1. Метою проведення турніру є визначення переможців командного Чемпіонату України та переможців 4-го етапу Кубка України з дартсу у дисципліні «501DO» серед чоловіків та жінок, підвищення майстерності спортсменів, популяризація дартсу на території України.

2. Організатор турніру
2.1. Організаторами турніру є відокремлений підрозділ Всеукраїнської Федерації Дартсу у Черкаській області.
2.2. Організатор турніру забезпечує приміщення та обладнання для проведення турніру, належний перебіг турніру, підбиття підсумків турніру, нагородження переможців та призерів турніру.
2.3. Організатор турніру своєчасно та в достатньому обсязі інформує учасників турніру про місце та умови його проведення, надає іншу інформацію, необхідну учасникам змагань.
2.4. Спонсори та партнери турніру визначаються Організатором турніру.

3. Формат змагань.
3.1. Формат Командного Чемпіонату України дартсу серед чоловіків та жінок.
3.1.1. Командний Чемпіонат України пройде згідно діючого «Положення щодо проведення командних змагань з дартсу». (viewtopic.php?f=47&t=75)
3.1.2. Склад команд.
3.1.2.1. Чоловіча команда складається з 4-х гравців.
3.1.2.2. Жіноча команда складається з 2-х гравців.
3.2. Формат 4-го етапу Кубка України дартсу у дисципліні «501DO» серед чоловіків та жінок.
3.2.1. 4-й етап Кубка України проходять в особистому заліку серед чоловіків та жінок та проводяться згідно «Положення про порядок проведення турнірів з дартсу національної категорії». (viewtopic.php?f=47&t=793)
3.2.2. Змагання серед чоловіків та жінок, в залежності від кількості гравців, пройдуть в два етапи: груповий етап та етап плей-офф.
3.2.2.1. Матчі на груповому етапі складаються з одного сету до 3 перемог в легах.
3.2.2.2. Матчі на етапі плей-офф та матч за 3-те місце складаються з одного сету до 4 перемог в легах.
3.2.2.3. Фінал складається з одного сету до 5 перемог в легах.

4.Реєстрація учасників.
4.1. Реєстрація на командний Чемпіонат України.
4.1.1. Реєстрація учасників на змагання закінчується 17 травня 2019 року о 19-00 годині. Заявку команди встановленого зразка необхідно надіслати на електронну пошту – slon88888@ukr.net або в Viber 0675763325
Без попередньої реєстрації учасники будуть не допущені до турніру.


5. Строки проведення
18 травня 2019 року, субота
11:30-12:00 Відкриття турніру.
12:00-20:00 Чемпіонат України серед команд.

19 травня 2019 року, неділя
10:00-18:00 Чоловіки, жінки. 4-й етап Кубку України «501 DO».
18:00-18:30 Нагородження переможців, закриття турніру.

У розкладі можливі зміни.

6. Нагородження
6.1. Переможці турнірів нагороджується кубками, медалями та дипломами.
6.2. Гравці, що посіли друге та третє місце нагороджуються медалями та дипломами.
6.3. Гравці, що посіли четверте місце нагороджуються дипломами.

7. Місце та дата проведення змагань
7.1. Місцем проведення змагань є Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Свідівок, база «Дахнівська Січ».
7.2. Дата проведення змагань 18-19 травня 2019 року.

8. Суддівство.
8.1. До складу головної суддівської колегії турніру входять головний суддя та судді.
8.2. До складу розширеної суддівської колегії входять члени головної суддівської колегії, а також секретар та заступник секретаря.
8.3. Робота суддівських колегій здійснюється відповідно Положення про суддів ВФД.

9. Одяг гравців
9.1. Гравці повинні бути охайно одягнутими.
9.2. Бажано темні брюки та ігрові клубні або командні футболки.
9.3. Жінкам забороняється грати в коротких спідницях та на високих підборах.
9.4. Чоловікам забороняється грати в шортах вищих за коліна та у відкритому взутті

10. Права та обов’язки гравців та глядачів.
10.1. До участі в змаганнях не допускаються гравці, що знаходяться в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.
10.2. Гравцям забороняється розпивати алкогольні напої в ігровій зоні.
10.3. Забороняється паління в приміщенні, де проводяться змагання.
10.4. Під час гри учасникам забороняється використовувати аудіо обладнання та мобільні телефони.
10.5. Гравці та глядачі зобов’язанні дотримуватись загально прийнятих правил проведення змагань та етикету.
10.6. Глядачам та гравцям, що не грають, забороняється знаходиться в ігровій зоні, підказувати та заважати іншим гравцям, що грають.
10.7. При відсутності гравця, якого позвали грати, більш ніж 5 хвилин, йому зараховується поразка.
10.8. Будь яке порушення цих правил несе за собою дискваліфікацію гравця з турніру без повернення вступних внесків.
10.9. Гравці, які беруть участь у змаганнях, автоматично погоджуються з правилами змагань.

11. Дисциплінарні покарання
11.1 Дисциплінарні покарання на турнірі відбуваються згідно дисциплінарних норм ВФД.
11.2 У зв’язку з ситуацію в країні, громадяни які відкрито підтримують не признані республіки на території України, і це підтверджується фото та відео матеріалами, а також інформацією масмедіа, не допускаються до змагань.
11.3 Громадяни, що проживають на окупованих територіях: Донецької, Луганської області та республіки Крим, які брали участь у міжнародних змаганнях не як громадяни України, також не допускаються до змагань.
11.4 Якщо учасник під час проведення турніру буде використовувати символіку, яка заборонена українським законодавством та озвучувати лозунги проти української державності, проти цілісності України, та інше, що може дискредитувати Україну, дискваліфікуються без повернення внесків.
11.5 Контроль за виконанням дисциплінарних покарань лягає на Дисциплінарний комітет ВФД та організаторів турніру.

Дане положення є офіційним запрошенням на змагання.

Андрей Морозов
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 фев 2015, 21:33

Попередня реєстрація чоловіки

Сообщение Андрей Морозов » 08 май 2019, 15:37

Команди чоловіки:

Кривий Ріг - 1 ( Мамика Олександр, Омельченко Владислав, Рогов Віталій, Солтис Андрій ) 2540
Київ - 1 (Усик Артем, Лєдєньов Вадим, Некрістов Станіслав, Ромашко Віталій) 1727,1
Одеса - 1 ( Кисельов Дмитро, Марков Сергій, Царолунга Дмитро, Сохаіл Соул ) 1609,7
Харків - 1 ( Бушуй Олексій, Гетманцев Олександр, Котляр Юрій, Лещенко Юрій ) 1480,7
Кривий Ріг - 2 ( Солтис Нікіта, Мотуз Єгор, Григоренко Віктор, Рудковський Василь ) 1291,8
Жовті Води ( Хімчак Сергій, Кулаков Володимир, Кульбаченко Олег, Коваль Олександр ) 1014,6
Маріуполь ( Чумак Дмитро, Пономеренко Денис, Акользін Дмитро, Пекарук Ілля) 991,1
Авдіївка ( Тямолов Роман, Буравльов Костянтин, Пивошенко Максим, Русанов Андрій) 963,4
Дніпро ( Бурмака Павло, Троценко Артем, Лагутін Андрій, Бублик Вячеслав) 798,9
Харків - 2 ( Бабанін Дмитро, Мартов Володимир, Перес Володимир, Шкуров Артем ) 476,8
Сєверодонецьк ( Кунченко Євген, Бєлов Артем, Карабан Юрій, Багрянцев Іван ) 345
Одеса - 2 ( Гончаренко Олександр, Заборний Андрій, Панченко Олексій, Скуртов Дмитро ) 276
Черкаси - 2 ( Зарайський Володимир, Усик Сергій, Морозов Сергій, Зольдін Фелікс ) 245,1
Харків - 3 ( Борисенко Сергій, Волков Владислав, Гутнік Анатолій, Марфола Оксана ) 93,9
Кривий Ріг - 3 ( Бондарєв Євген, Кулик Віталій, Шаблій Ігор, Тямолов Ростислав) 89,3
Харків - 4 ( Кудрявцев Євген, Кудрявцев Руслан, Ніколаєнко Євген, Скіданчук Віктор ) 50,7
Одеса - 3 ( Овчаренко Сергій, Сергєєв Кирило, Якіменко Віталій, Денов Микола ) 28,4
Черкаси - 1 ( Соколов Володимир, Почапський Василь, Бутов Олександр, Пальоний Ігор) 26,1
Черкаси - 3 ( Матюшенко Володимир, Пекарук Олексій, Марченко Денис ,Малашевський Євген) 11,9

Особиста першість чоловіки:

Усик Артем Київ 949,1
Омельченко Владислав Кривий Ріг 921,7
Бушуй Олексій Харків 850,9
Мамика Олександр Кривий Ріг 691,5
Кисельов Дмитро Одеса 502,1
Рудковський Василь Кривий Ріг 483,7
Васюра Андрій Кривий Ріг 477,1
Рогов Віталій Кривий Ріг 473,4
Ледєньов Вадим Київ 458,3
Солтис Андрій Кривий Ріг 453,4
Марков Сергій Одеса 421,5
Тямолов Роман Авдіївка 385,1
Пекарук Ілля Енергодар 375,3
Пономаренко Деніс Маріуполь 349,8
Царолунга Дмитро Одеса 346,1
Сохаіл Соул Одеса 340,1
Кулаков Володимир Жовті Води 336,3
Некрістов Станіслав Київ 319,7
Григоренко Віктор Кривий Ріг 316,6
Лагутін Андрій Енергодар 275,2
Котляр Юрій Харків 274,6
Коваль Олександр Жовті Води 272,2
Хімчак Сергій Жовті Води 268,9
Солтис Нікіта Кривий Ріг 266,3
Пивошенко Максим Авдіївка 250,6
Буравльов Костянтин Авдіївка 246,2
Мотуз Єгор Кривий Ріг 225,2
Бабанін Дмитро Харків 203,1
Мартов Володимир Харків 194,1
Гетманцев Олександр Харків 193,4
Бурмака Павло Дніпро 189,6
Чумак Дмитро Маріуполь 185,1
Бублик Вячеслав Запоріжжя 175
Кунченко Євген Сєверодонецьк 162,7
Лещенко Юрій Харків 161,8
Троценко Артем Дніпро 159,1
Кульбаченко Олег Жовті Води 137,2
Зарайський Володимир Черкаси 120,2
Гончаренко Олександр Одеса 115
Бєлов Артем Сєверодонецьк 114
Морозов Сергій Київ 91
Волков Владислав Харків 82,6
Русанов Андрій Авдіївка 81,5
Акользін Дмитро Маріуполь 80,9
Антіпов Денис Жовті Води 71,1
Скуртов Дмитро Одеса 69,4
Карабан Юрій Лозно-Олександрівка 68,3
Шкуров Артем Харків 66,2
Тямолов Ростислав Авдіївка 54,4
Заборний Андрій Одеса 52,2
Гриб Олександр Жовті Води 51,9
Усик Сергій Київ 51,9
Скіданчук Віктор Харків 46,2
Панченко Олексій Одеса 39,4
Бутов Олександр Черкаси 26,1
Кулик Віталій Кривий Ріг 21,7
Овчаренко Сергій Одеса 14,3
Бондарєв Євген Кривий Ріг 11,9
Сергєєв Кирило Одеса 11,9
Гутнік Анатолій Харків 9,8
Борисенко Сергій Харків 1,5
Кудрявцев Євген Харків 1,5
Кудрявцев Руслан Харків 1,5
Ніколаєнко Євген Харків 1,5
Шаблій Ігор Кривий Ріг 1,3
Якіменко Віталій Одеса 1,3
Денов Микола Одеса 1
Кудінов Павло Черкаси 0
Багрянцев Іван Сєверодонецьк 0
Матюшенко Володимир Київ 0
Чепурний Едуард Черкаси 0
Марченко Денис Черкаси 0
Последний раз редактировалось Андрей Морозов 22 май 2019, 00:25, всего редактировалось 24 раза.

Андрей Морозов
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 фев 2015, 21:33

Попередня реєстрація жінки

Сообщение Андрей Морозов » 08 май 2019, 15:43

Команди жінки:

Дніпро - Київ (Моїсеєнко Віталіна, Ледєньова Наталя) 1450,3
Маріуполь (Чумак Ганна, Грушовець Ольга) 1040,8
Авдіївка - Київ (Пивошенко Олена, Мельтєва Ірина ) 256,3
Черкаси (Харченко Тетяна, Соколова Вікторія) 219
Кривий Ріг ( Спекторенко Катерина, Чабанова Ганна) 201,8
Одеса - 1 ( Свирид Марія, Стомаченко Ксенія ) - 84
Харків ( Полтавець Світлана, Смірнова Світлана ) 73,8
Одеса - 2 ( Горяйнова Марина, Селіхова Тетяна, Скуртова (Звягина) Анастасія ) 14,5

Особиста першість жінки:

Моїсеєнко Віталіна Дніпро 880
Ледєньова Наталя Київ 570,3
Чумак Ганна Маріуполь 566
Грушовець Ольга Маріуполь 474,8
Марфола Оксана Харків 416
Пивошенко Олена Авдіївка 249,8
Харченко Тетяна Черкаси 219
Спекторенко Катерина Кривий Ріг 105
Чабанова Ганна Кривий Ріг 96,8
Тараненко Ліля Кривий Ріг 96
Свирид Марія Одеса 77,5
Смірнова Світлана Харків 41,8
Скуртова (Звягіна) Анастасія Одеса 39,5
Полтавець Світлана Харків 32
Селіхова Тетяна Одеса 14,5
Стомаченко Ксенія Одеса 6,5
Мельтєва Ірина Київ 6,5
Лосєва Марія Харків 0
Горяйнова Марина Одеса 0

Андрей Морозов
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 фев 2015, 21:33

Результати Чемпіонату України серед команд у дисципліні «501DO» у м. Черкаси 18 травня 2019 року

Сообщение Андрей Морозов » 22 май 2019, 00:19

Чоловіки:
1. Кривий Ріг - 1 ( Мамика Олександр, Омельченко Владислав, Рогов Віталій, Солтис Андрій )
2. Київ - 1 (Усик Артем, Лєдєньов Вадим, Некрістов Станіслав, Ромашко Віталій)
3. Харків - 1 ( Бушуй Олексій, Гетманцев Олександр, Котляр Юрій, Лещенко Юрій )
4. Авдіївка ( Тямолов Роман, Буравльов Костянтин, Пивошенко Максим, Русанов Андрій)
5-8 Одеса - 1 ( Кисельов Дмитро, Марков Сергій, Царолунга Дмитро, Сохаіл Соул )
5-8 Жовті Води ( Хімчак Сергій, Кулаков Володимир, Кульбаченко Олег, Коваль Олександр )
5-8 Кривий Ріг - 2 ( Солтис Нікіта, Мотуз Єгор, Григоренко Віктор, Рудковський Василь )
5-8 Маріуполь ( Чумак Дмитро, Пономеренко Денис, Акользін Дмитро, Пекарук Ілля)
9-12 Дніпро ( Бурмака Павло, Троценко Артем, Лагутін Андрій, Бублик Вячеслав)
9-12 Черкаси - 1 ( Соколов Володимир, Почапський Василь, Бутов Олександр, Пальоний Ігор)
9-12 Черкаси - 2 ( Зарайський Володимир, Усик Сергій, Морозов Сергій, Зольдін Фелікс )
9-12 Кривий Ріг - 3 ( Бондарєв Євген, Кулик Віталій, Шаблій Ігор, Тямолов Ростислав)
13-16 Харків - 4 ( Кудрявцев Євген, Кудрявцев Руслан, Ніколаєнко Євген, Скіданчук Віктор )
13-16 Харків - 3 ( Борисенко Сергій, Волков Владислав, Гутнік Анатолій, Марфола Оксана )
13-16 Сєверодонецьк ( Кунченко Євген, Бєлов Артем, Карабан Юрій, Багрянцев Іван )
13-16 Харків - 2 ( Бабанін Дмитро, Мартов Володимир, Перес Володимир, Шкуров Артем )
17-19 Одеса - 2 ( Гончаренко Олександр, Заборний Андрій, Панченко Олексій, Скуртов Дмитро )
17-19 Одеса - 3 ( Овчаренко Сергій, Сергєєв Кирило, Якіменко Віталій, Денов Микола )
17-19 Черкаси - 3 ( Матюшенко Володимир, Пекарук Олексій, Марченко Денис , Малашевський Євген)

Жінки:
1. Маріуполь (Чумак Ганна, Грушовець Ольга)
2. Дніпро - Київ (Моїсеєнко Віталіна, Ледєньова Наталя)
3. Черкаси (Харченко Тетяна, Соколова Вікторія)
4. Авдіївка - Київ (Пивошенко Олена, Мельтєва Ірина )
5-8 Одеса - 1 ( Свирид Марія, Стомаченко Ксенія )
5-8 Одеса - 2 ( Горяйнова Марина, Селіхова Тетяна, Скуртова (Звягина) Анастасія )
5-8 Харків ( Полтавець Світлана, Смірнова Світлана )
5-8 Кривий Ріг ( Спекторенко Катерина, Чабанова Ганна)
Последний раз редактировалось Андрей Морозов 22 май 2019, 14:38, всего редактировалось 1 раз.

Андрей Морозов
Сообщения: 14
Зарегистрирован: 12 фев 2015, 21:33

Результати 4-го етапу Кубка України з дартсу 2019 року в особистому заліку у дисципліні «501DO»

Сообщение Андрей Морозов » 22 май 2019, 14:13

Чоловіки:
1. Омельченко Владислав Кривий Ріг
2. Мамика Олександр Кривий Ріг
3. Рогов Віталій Кривий Ріг
4. Пономаренко Деніс Маріуполь
5-8 Васюра Андрій Кривий Ріг
5-8 Кисельов Дмитро Одеса
5-8 Усик Артем Київ
5-8 Усик Сергій Київ
9-16 Царолунга Дмитро Одеса
9-16 Пекарук Ілля Енергодар
9-16 Ледєньов Вадим Київ
9-16 Бушуй Олексій Харків
9-16 Солтис Андрій Кривий Ріг
9-16 Троценко Артем Дніпро
9-16 Солтис Нікіта Кривий Ріг
9-16 Тямолов Роман Авдіївка
17-32 Сохаіл Соул Одеса
17-32 Бурмака Павло Дніпро
17-32 Бабанін Дмитро Харків
17-32 Лагутін Андрій Енергодар
17-32 Котляр Юрій Харків
17-32 Мотуз Єгор Кривий Ріг
17-32 Русанов Андрій Авдіївка
17-32 Пивошенко Максим Авдіївка
17-32 Коваль Олександр Жовті Води
17-32 Кулаков Володимир Жовті Води
17-32 Чумак Дмитро Маріуполь
17-32 Буравльов Костянтин Авдіївка
17-32 Гетманцев Олександр Харків
17-32 Некрістов Станіслав Київ
17-32 Бєлов Артем Сєверодонецьк
17-32 Лещенко Юрій Харків
33-48 Чепурний Едуард Черкаси
33-48 Шкуров Артем Харків
33-48 Денов Микола Одеса
33-48 Гончаренко Олександр Одеса
33-48 Карабан Юрій Лозно-Олександрівка
33-48 Акользін Дмитро Маріуполь
33-48 Тямолов Ростислав Авдіївка
33-48 Марков Сергій Одеса
33-48 Хімчак Сергій Жовті Води
33-48 Овчаренко Сергій Одеса
33-48 Кульбаченко Олег Жовті Води
33-48 Панченко Олексій Одеса
33-48 Скуртов Дмитро Одеса
33-48 Григоренко Віктор Кривий Ріг
33-48 Кунченко Євген Сєверодонецьк
33-48 Рудковський Василь Кривий Ріг
49-64 Мартов Володимир Харків
49-64 Заборний Андрій Одеса
49-64 Бублик Вячеслав Запоріжжя
49-64 Шаблій Ігор Кривий Ріг
49-64 Якіменко Віталій Одеса
49-64 Бондарєв Євген Кривий Ріг
49-64 Кудрявцев Євген Харків
49-64 Волков Владислав Харків
49-64 Гутнік Анатолій Харків
49-64 Антіпов Денис Жовті Води
49-64 Кулик Віталій Кривий Ріг
49-64 Морозов Сергій Київ
49-64 Кудінов Павло Черкаси
49-64 Сергєєв Кирило Одеса
49-64 Скіданчук Віктор Харків
49-64 Багрянцев Іван Сєверодонецьк
65 Гриб Олександр Жовті Води

Жінки:
1 Моїсеєнко Віталіна Дніпро
2 Ледєньова Наталя Київ
3 Грушовець Ольга Маріуполь
4 Харченко Тетяна Черкаси
5-8 Чумак Ганна Маріуполь
5-8 Спекторенко Катерина Кривий Ріг
5-8 Пивошенко Олена Авдіївка
5-8 Марфола Оксана Харків
9-12 Смірнова Світлана Харків
9-12 Тараненко Ліля Кривий Ріг
9-12 Полтавець Світлана Харків
9-12 Чабанова Ганна Кривий Ріг
13-16 Стомаченко Ксенія Одеса
13-16 Скуртова (Звягіна) Анастасія Одеса
13-16 Мельтєва Ірина Київ
13-16 Селіхова Тетяна Одеса
17 Лосєва Марія Харків


Вернуться в «ВСЕУКРАИНСКИЕ СОРЕВНОВАНИЯ ПО ДАРТСУ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость